wtorek, 24 kwietnia 2018

ALERTY MAILOWE 30 DNI

W ramach pojedynczego abonamentu ALERTY NA MAILA użytkownik otrzymuje możliwość obserwowania do 20 emitentów/serii obligacji. Na wskazany przy rejestracji adres e-mail będą wysyłane następujące rodzaje powiadomień dotyczące wybranych emitentów/serii:

  • alerty newsowe,
  • alerty cenowe,
  • alerty z ważnymi datami.

Alerty newsowe

Za każdym razem, kiedy w serwisie Obligacje.pl pojawi się nowy artykuł dotyczący jednego z wybranych emitentów, na wskazany przy rejestracji adres mailowy natychmiast wysłane zostanie odpowiednie powiadomienie wraz z linkiem do artykułu. Treść niektórych artykułów może być częściowo niedostępna. Pełen dostęp do wszystkich artykułów uzyskuje się przez wykupienie abonamentu NEWSY i ANALIZY.

Alerty cenowe

Na wskazany przy rejestracji adres mailowy otrzymasz powiadomienie wówczas, gdy kurs ostatniej transakcji w danym dniu sesyjnym spadnie poniżej lub wzrośnie powyżej wskazanych przez Ciebie wartości.

Alerty z ważnymi datami

Na siedem dni przed każdym ważnym wydarzeniem w „życiu” obserwowanej obligacji, tj. początkiem nowego okresu odsetkowego, dniem ustalenia praw do odsetek, dniem wypłaty odsetek oraz dniem wykupu, na wskazany przy rejestracji adres wysłany będzie odpowiedni komunikat.

W ramach pojedynczego abonamentu można obserwować maksymalnie do 20 emitentów. Możliwe jest wykupienie więcej niż jednego abonamentu na usługę ALERTY NA MAILA. W przypadku zakupu dwóch abonamentów liczba możliwych pozycji do dodania wzrasta do 40, w przypadku zakupu trzech do 60, itd.

Emisje