sobota, 16 stycznia 2021

REIT

 • Czy i ile da się zarobić na akcjach REIT?

  05 września 2016
  Ustawa o REIT, stopy procentowe i rynek biur w Polsce – te trzy czynniki będą miały kluczowe znaczenie dla efektów inwestycji w akcje REINO Dywidenda Plus.
  czytaj więcej
 • Zapisy na akcje REINO Dywidenda Plus 13-15 września

  29 sierpnia 2016
  O dzień dłużej potrwają one w przypadku inwestorów instytucjonalnych. RDP inwestująca w nieruchomości na wynajem, chce zebrać z emisji akcji do 300 mln zł.
  czytaj więcej
 • Ile warta jest dywidenda od REIT-ów?

  29 sierpnia 2016
  W przypadku REIT-ów, sukces inwestorów zależy przede wszystkim od stabilnych przychodów z nieruchomości. Liczy się więc właściwy wybór budynku (nie tylko lokalizacja!), jakość najemców i umów z nimi podpisanych, ale także odporność na zmianę stóp procentowych. Na wahania notowań nikt patentu nie ma, ale historia jest po stronie inwestorów.
  czytaj więcej
 • Jak działa i zarabia polski REIT?

  29 sierpnia 2016
  REINO Dywidenda Plus przedstawił schemat organizacyjny i operacyjny na sierpniowych warsztatach dotyczących REIT w Warszawie.
  czytaj więcej
 • Wszystko co powinieneś wiedzieć o REIT-ach

  22 sierpnia 2016
  Akcje dające stały dochód z wynajmu nieruchomości – tak w skrócie można opisać ideę działania Real Estate Investment Trust, które od pięciu dekad wypełniają portfele inwestorów na rynkach zagranicznych. Wkrótce będą szerzej dostępne także w Polsce.
  czytaj więcej
 • Pierwsza publiczna oferta REIT w Polsce coraz bliżej

  23 czerwca 2016
  REINO Dywidenda Plus uzyskał zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na przeprowadzenie publicznej emisji akcji. Choć emisja nie dotyczy obligacji, konstrukcja oferty jest z obligacjami spokrewniona.
  czytaj więcej

Emisje