czwartek, 29 lutego 2024

Obligacje.pl
- zaufany partner Inwestorów i Emitentów

  Serwis Obligacje.pl zadebiutował w sieci w lutym 2012 roku i od początku położył nacisk na przygotowywanie własnych, pogłębionych informacji ze świata obligacji korporacyjnych. W kolejnych latach coraz więcej pisaliśmy także o obligacjach skarbowych i funduszach dłużnych, ale to obligacje firm pozostały w centrum naszego zainteresowania.

  Mimo wąskiej specjalizacji, serwis odwiedza ćwierć miliona użytkowników rocznie przy zaledwie kilku-, kilkunastu tysiącach inwestorów rocznie składających zapisy w publicznych emisjach obligacji. Docieramy z informacjami do niemal wszystkich zainteresowanych inwestycjami w obligacje. Inwestorzy indywidualni zainteresowani inwestycjami w obligacje, rozpoczynają i kończą lekturę na naszej stronie, ponieważ trudno jest znaleźć miejsce w sieci, które oferowałoby więcej informacji na interesujący ich temat.

  Przyciągamy czytelników m.in. aktualną bazą informacji na temat prowadzonych i zakończonych emisji obligacji, komentarzami dotyczącymi stanu rynku oraz kondycji finansowej samych emitentów.

  Ci ostatni chętnie zlecają nam kampanie promujące publiczne emisje obligacji adresowane do inwestorów indywidualnych. Na naszej stronie przekaz reklamowy trafia dokładnie do grupy docelowej. Możemy pochwalić się kampaniami przeprowadzonymi na rzecz największych emitentów obligacji na Catalyst. Emisje na naszych stronach reklamowali m.in:

   

  Emitenci, którzy zaufali Obligacje.pl

   

  Zainteresowanych reklamą w naszym serwisie prosimy i kontakt na adres:

  reklama@obligacje.pl

  Zapraszamy do współpracy!