wtorek, 18 czerwca 2024

Rejestracja

 •  
  *pola wymagane

  [Marketing / informacja handlowa Obligacje.pl]

  Zaznacz poniższe zgody, jeśli chciałbyś od czasu do czasu otrzymywać informacje o publicznych ofertach obligacji korporacyjnych.

   

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, zmienić je lub usunąć. Również w każdej chwili możesz cofnąć udzielone zgody wykorzystując w tym celu zakładkę „Edycja danych” w panelu Moje konto, lub też poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: bok@obligacje.pl.

   

Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) jest Obligacje.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00 - 120) przy ul. Złotej 59.

Zapewniamy realizację pełni przysługujących Państwu praw wynikających z RODO, w tym prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawa wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aby dowiedzieć się więcej o szczegółowych zasadach przetwarzania danych osobowych zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności, która jest dostępna pod tym linkiem.

W sprawie Państwa danych osobowych prosimy o kontakt na adres e-mail: bok@obligacje.pl) lub pocztą tradycyjną na adres: ul. Złota 59, 00-120 Warszawa.