poniedziałek, 26 lipca 2021

Rejestracja

 •  

  Czym różni się konto płatne od bezpłatnego?

  Wybierając rejestrację bezpłatną wyrażasz zgodę na przekazywanie Twoich danych kontaktowych emitentom obligacji i domom maklerskim. Dzięki temu ich przedstawiciele będą mogli kontaktować się z Tobą w celu przestawienia ofert zakupu obligacji. W zamian przez 45 dni możesz za darmo korzystać z treści i narzędzi, które przygotowaliśmy dla zarejestrowanych użytkowników.

  Jeśli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o ofertach obligacji lub nie chcesz udostępniać danych osobowych, wybierz rejestrację płatną. Do jej przeprowadzenia niezbędne jest jedynie podanie adresu e-mail i ustalenie hasła w polach powyżej.

  Zobacz cennik

 •  
  *pola wymagane

  [Podmioty rynku obligacji / domy maklerskie]

  Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednak warunkuje bezpłatne korzystanie z serwisu w okresie promocyjnym.

  [Marketing / informacja handlowa Obligacje.pl]

  Zaznacz poniższe zgody, jeśli chciałbyś od czasu do czasu otrzymywać informacje o publicznych ofertach obligacji korporacyjnych.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, zmienić je lub usunąć. Również w każdej chwili możesz cofnąć udzielone zgody wykorzystując w tym celu zakładkę „Edycja danych” w panelu Moje konto, lub też poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: bok@obligacje.pl.

   

Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) jest Obligacje.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00 - 120) przy ul. Złotej 59.

Zapewniamy realizację pełni przysługujących Państwu praw wynikających z RODO, w tym prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawa wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aby dowiedzieć się więcej o szczegółowych zasadach przetwarzania danych osobowych zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności, która jest dostępna pod tym linkiem.

W sprawie Państwa danych osobowych prosimy o kontakt na adres e-mail: bok@obligacje.pl) lub pocztą tradycyjną na adres: ul. Złota 59, 00-120 Warszawa.

Emisje