czwartek, 26 kwietnia 2018

Rejestracja

 •  

  Czym różni się konto płatne od bezpłatnego?

  Wybierając rejestrację bezpłatną wyrażasz zgodę na przekazywanie Twoich danych kontaktowych emitentom obligacji i domom maklerskim. Dzięki temu ich przedstawiciele będą mogli kontaktować się z Tobą w celu przestawienia ofert zakupu obligacji. W zamian przez 90 dni możesz za darmo korzystać ze wszystkich treści i narzędzi, które przygotowaliśmy dla zarejestrowanych użytkowników.

  Jeśli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o ofertach obligacji lub nie chcesz udostępniać danych osobowych, wybierz rejestrację płatną. Do jej przeprowadzenia niezbędne jest jedynie podanie adresu e-mail i ustalenie hasła w polach powyżej.

  Zobacz cennik

 •  
  *pola wymagane

„Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926) jest Obligacje.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00 - 120) przy ul. Złotej 59, który przetwarza dane osobowe Klientów w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu oraz poprawiania danych osobowych.

Dane Klientów są udostępniane przez Obligacje.pl Sp. z o.o. biurom oraz domom maklerskim w sprawach ofert obligacji. Zgodnie z przepisem art. 32 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania jego danych osobowych innemu administratorowi danych.”

Emisje