czwartek, 29 lipca 2021

Dlaczego warto się zarejestrować?

Zarejestrowani użytkownicy serwisu Obligacje.pl uzyskują dostęp do treści, narzędzi i informacji dotyczących obligacji korporacyjnych niedostępnych na ogólnodostępnej stronie.

Analizy spółek, komentarze dotyczące wyników finansowych, ekskluzywne treści dostępne tylko o u nas, a mogące mieć wpływ na postrzeganie emitentów przez inwestorów – to wszystko dostępne jest pod warunkiem dokonania rejestracji.

Ponadto zalogowany użytkownik może sprawdzić, czy dana seria obligacji znalazła się w portfelach instytucji finansowych. Przetworzyliśmy i przetwarzamy sprawozdania setek funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, aby dostarczyć informacje o tym, które fundusze kupiły dane obligacje i jakiej wielkości była to inwestycja.

Zarejestrowani użytkownicy mogą też sprawdzić aktualne i historyczne (od początku 2014 r.) dane dotyczące wskaźników zadłużenia emitentów obligacji oraz wskaźników płynności finansowej, a w przypadku banków takich danych jak np. pokrycie złych kredytów rezerwami lub relacji depozytów do kredytów oraz oczywiście współczynników kapitałowych (wypłacalności). Dzięki naszej nowej wyszukiwarce, emitentów można porównać pod względem kryteriów zadłużenia i płynności, by wybrać tych o najbardziej odpowiednim profilu. Stworzenie tych narzędzi wymagało sprawdzenia i przetworzenia tysięcy stron dokumentów finansowych emitentów.

Dzięki rejestracji można także uzyskać dostęp do informacji o aktualnych i planowanych prywatnych i publicznych emisjach obligacji. W zamian za zgodę na przekazanie danych kontaktowych podmiotom organizującym emisje obligacji (domom maklerskim lub emitentom) oferujemy darmowy dostęp do treści serwisu wymagającej logowania przez okres określony w regulaminie promocji.

Inwestorzy, którzy nie chcą podawać danych osobowych innych niż adres mailowy, także mogą korzystać z pełnej zawartości serwisu dokonując płatności zgodnie z cennikiem.

Nasz zbiór danych osobowych został zgłoszony do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, formularz przekazywania danych umieszczony został na szyfrowanej stronie, zaś serwery przechowujące dane osobowe naszych klientów zachowują wysokie standardy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do rejestracji -> FORMULARZ REJESTRACYJNY

Emisje