środa, 29 maja 2024

Newsy na maila

    Zdarzyło się, że przegapiłeś ważną informację dotyczącą posiadanych obligacji? To nie musi się już więcej powtórzyć. Od teraz, za każdym razem, gdy w serwisie Obligacje.pl pojawi się artykuł, który koniecznie powinieneś przeczytać, błyskawicznie poinformujemy Cię o tym, wysyłając maila z linkiem do artykułu.

    Każdy zalogowany użytkownik w ramach abonamentu NEWSY I WSKAŹNIKI w Panelu użytkownika na podstronie Moje konto może wybrać maksymalnie 20 emitentów lub serii obligacji. Za każdym razem, kiedy w serwisie Obligacje.pl pojawi się nowy artykuł dotyczący jednego z wybranych emitentów, na wskazany przy rejestracji adres mailowy natychmiast wysłane zostanie odpowiednie powiadomienie wraz z linkiem do artykułu.

    Ponadto, użytkownicy zostaną także poinformowani specjalnym e-mailem na siedem dni przed każdym zbliżającym się ważnym wydarzeniem w „życiu” obligacji, tj. początkiem nowego okresu odsetkowego, dniem ustalenia praw do odsetek i dniem wypłaty odsetek oraz dniem wykupu.

    Na tym jednak nie koniec. Istnieje także możliwość ustawienia alertu cenowego dla interesującej Cię serii obligacji. Przykładowo, jeśli przy jednej z obserwowanych przez Ciebie serii obligacji ustawisz w kolumnie Jeśli kurs spadnie poniżej wartość 100.00, na wskazany przy rejestracji adres mailowy otrzymasz powiadomienie wówczas, gdy kurs ostatniej transakcji w danym dniu sesyjnym spadnie poniżej tego poziomu. Możesz ustawić albo tylko dolne widełki, albo tylko górne, albo jedne i drugie.