czwartek, 18 października 2018

Newsroom

Obligacje w perspektywie nowej ustawy restrukturyzacyjnej

redakcja Obligacje.pl | 02 października 2015
1 stycznia wchodzi w życie nowe prawo upadłościowe. Jak w świetle nowych reguł zmieni się sytuacja posiadaczy obligacji spółek, które nie są obsługiwane?

Warsztaty omawiające to zagadnienie organizuje personalities.pl.

Zajęcia poprowadzi Piotr Zimmerman, radca prawny, właściciel kancelarii Zimmerman i Wspólnicy. W ich trakcie uczestnicy warsztatów poznają nowe elementy nowego prawa restrukturyzacyjnego, cztery nowe procedury oddłużeniowe, procedurę restrukturyzacyjną wobec emitentów obligacji oraz zmiany w postępowaniu upadłościowym dotyczącym emitentów obligacji.

Seminarium odbędzie się 20 listopada. Udział w nim jest płatny. Więcej informacji pod tym linkiem.

Obligacje.pl są partnerem medialnym przedsięwzięcia.

Więcej wiadomości kategorii Prawo

 • PB: założyciel Fachowcy.pl za kratkami

  09 października 2018
  Piotr S., założyciel a do niedawna i prezes spółki Fachowcy.pl Ventures, od ponad trzech miesięcy przebywa w areszcie – wynika z informacji podanych przez Puls Biznesu.
  czytaj więcej
 • Byli prezesi Gant Development z zarzutami

  02 października 2018
  Karol K. i Dariusz M., byli prezesi wrocławskiego dewelopera, usłyszeli zarzuty udziały w zorganizowanej grupie przestępczej, oszusta na szkodę wierzycieli oraz wyrządzenia spółce szkody w wielkich rozmiarach – wynika z informacji podanych przez PAP.
  czytaj więcej
 • Rolowanie obligacji

  28 sierpnia 2015
  "Zapewne z powodu konieczności uatrakcyjnienia rynku i stworzenia nowych ryzyk prawnych w nowej ustawie o obligacjach pojawił się przepis (...)"
  czytaj więcej
 • Ustawa o obligacjach – komentarz praktyków

  07 sierpnia 2015
  Choć nie jest to celem autorów, komentarz do ustawy o obligacjach ilustruje przy okazji jakość polskiego prawa pełnego niedoróbek i sprzeczności.
  czytaj więcej

Emisje