poniedziałek, 20 maja 2019

Newsroom

Arche miało 80 mln zł dodatnich przepływów operacyjnych w 2017 r.

ems | 06 czerwca 2018
Jak na dewelopera o aktywach rzędu 660 mln zł to kwota imponująca, ale też sprawnie wydana na kolejne inwestycje. Zadłużenie pozostało pod kontrolą, choć gotówka jak zwykle „nie obciążała” kasy firmy.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Arche Sp. z o.o.

 • Deweloperzy nadal z niewielkim bagażem finansowego długu

  02 maja 2019
  Wskaźniki zadłużenia deweloperów notowanych na Catalyst prezentują się stabilnie i nie pozwalałyby oczekiwać wzrostu oprocentowania obligacji, gdyby nie sytuacja rynkowa.
  czytaj więcej
 • Arche poprawiło cash flow

  18 kwietnia 2019
  Deweloper odnotował wyższe wpływy netto z działalności operacyjnej, a jednocześnie zmniejszył nakłady inwestycyjne. Wprawdzie zadłużenie odsetkowe od tego nie spadło, ale przynajmniej przybyło środków pieniężnych. W większości zablokowanych jednak na rachunkach powierniczych.
  czytaj więcej
 • Arche miało 5,8 mln zł zysku netto w I półroczu

  02 października 2018
  Wynik netto deweloperskiej grupy spadł o 68,1 proc. r/r, ale ma się to zmienić, ponieważ na II połowę roku przewidziano dopuszczenie do użytkowania większości prowadzonych inwestycji. Zadłużenie finansowe netto ani drgnęło, a wzrost pozostałych zobowiązań wynikał z otrzymanych zaliczek.
  czytaj więcej
 • Emisja i2 Development może przełamać rynkowe lody

  15 czerwca 2018
  W warunkach emisji deweloper nie zaoferował inwestorom dodatkowej premii ignorując w ten sposób nastroje, które pogorszyły się po aferze GetBacku. Wkrótce przekonamy się, czy słusznie.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje