sobota, 25 listopada 2017

Newsroom

Dalszy spadek zadłużenia Cyfrowego Polsatu

msd | 16 marca 2017
Od zamkniętego na początku ubiegłego roku refinansowania wysokokuponowych obligacji korporacyjnych medialno-telekomunikacyjna grupa z kwartału na kwartał obniża poziom długu netto, który spada także w relacji do wyniku EBITDA.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Cyfrowy Polsat S.A.

 • Dług netto Cyfrowego Polsatu przestał spadać

  09 listopada 2017
  Wprawdzie zadłużenie finansowe medialno-telekomunikacyjnej grupy ponownie spadło, ale z powodu słabszego gotówkowo kwartału sam dług netto oraz wskaźnik dług netto/EBITDA zakończyły trwające półtora roku delewarowanie. Refinansowanie taniejących ostatnio obligacji nie jest brane pod uwagę.
  czytaj więcej
 • Indeks Rynku Obligacji (06.10)

  09 października 2017
  Ostatnie trzy tygodnie to duża zmiana w cenach obligacji notowanych na rynku Catalyst. Po wielu tygodniach systematycznego wzrostu, tym razem miała miejsce korekta, podczas której spadły ceny obligacji wielu interesujących emitentów.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat zwiększa zyski i przepływy operacyjne

  24 sierpnia 2017
  Gotówkowe nadwyżki medialno-telekomunikacyjna grupa konsekwentnie przeznacza na redukcję zadłużenia, co doceniają nie tylko agencje ratingowe, ale i rynek długu, gdzie od połowy ubiegłego roku obligacje Cyfrowego Polsatu wyceniane są z coraz niższymi rentownościami.
  czytaj więcej
 • Indeks Rynku Obligacji (18.08)

  21 sierpnia 2017
  Wartość Indeksu Rynku Obligacji na 18 sierpnia 2017 wyniosła 3,11 pkt. proc., wobec 3,09 na koniec poprzedniego tygodnia i 3,11 punktu jeszcze tydzień wcześniej.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje