poniedziałek, 17 czerwca 2019

Newsroom

Maleje biznes BBI Development

msd | 24 listopada 2017
Aktywa komercyjnego dewelopera systematycznie maleją. Na koniec września warte były 373,4 mln zł wobec 41,8,9 mln zł rok wcześniej i 480 mln zł dwa lata temu. Szczęśliwie, razem z nimi spadają też zobowiązania, stąd najniższy od 10 lat wskaźnik ogólnego zadłużenia.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o BBI Development S.A.

 • Ponowny wzrost długu netto BBI Development

  05 czerwca 2019
  Głównie przez szczuplejsze zasoby gotówkowe dług netto deweloperskiej grupy wzrósł o 8,4 mln zł do 163,5 mln zł na koniec marca i był najwyżej od ponad czterech lat. Wyraźnie spadły wskaźniki płynności. Karta może się odwrócić, jeśli w końcu zamknięta zostanie transakcja sprzedaży projektu Centrum Marszałkowska.
  czytaj więcej
 • BBI Development później sprzeda biurowiec

  16 maja 2019
  Oddany przed rokiem do użytkowania projekt Centrum Marszałkowska zmieni właściciela o miesiąc później. Deweloper zapewnia, że to bez istotnego wpływu na jego sytuację finansową.
  czytaj więcej
 • Lutowa emisja BBI Development trafiła na Catalyst

  15 maja 2019
  Debiutujące trzyletnie papiery BBI0222 oprocentowane są na WIBOR 6M plus 6,1 pkt proc. marży, co dla BBI Development jest najwyższym kuponem od czasu – już spłaconej – emisji z 2014 r.
  czytaj więcej
 • BBI Development znów ze stratą i wyższym długiem

  08 maja 2019
  Tym razem deweloperska grupa była 17,8 mln zł pod kreską i była to piąta już z rzędu jej strata netto. Zwykle udawało się jednak wypracować dodatni cash flow operacyjny, ale tym razem był on na tyle niski, że konieczny był wzrost zadłużenia do poziomu najwyższego od czterech lat.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje