czwartek, 25 kwietnia 2019

Newsroom

P.A. Nova zapowiada emisję obligacji

msd | 04 kwietnia 2018
Z prywatnej niepublicznej oferty papierów dłużnych serii A budowlano-deweloperska spółka zamierza pozyskać do 20 mln zł.

Dla obligacji ustalono dwuletni okres spłaty. Ich oprocentowania natomiast nie ujawniono, ale Wiadomo, że będzie to dług niezabezpieczony.

Celem emisji jest przeznaczenie środków na bieżącą działalność grupy emitenta, w szczególności na finansowanie zakupu gruntów pod projekty deweloperskie – poinformowano.

Nowe obligacje P.A. Nova mogą trafić do obrotu na Catalyst.

P.A. Nova jest deweloperem komercyjnym, świadczy także usługi budowlane.

Więcej wiadomości o P.A. Nova S.A.

 • P.A. Nova szykuje zmiany w strategii

  04 kwietnia 2019
  Dalszy rozwój grupa dewelopersko-budowlana planuje oprzeć o sprzedaż posiadanych obiektów inwestycyjnych (galerii handlowych), co powinno także obniżyć wskaźniki zadłużenia.
  czytaj więcej
 • P.A. Nova z niższym zyskiem

  23 listopada 2018
  Z powodu słabszego III kwartału po dziewięciu miesiącach zysk netto budowlano-deweloperskiej grupy spada o 15,4 proc. r/r do 21,6 mln zł. Znacznie mocniejszy spadek zaliczają natomiast przepływy operacyjne, czego skutkiem jest wyższe zadłużenie. Lecz niewidoczne w samych wskaźnikach.
  czytaj więcej
 • P.A. Nova z wyższym zadłużeniem finansowym

  13 września 2018
  Po kwietniowej emisji obligacji i osłabieniu złotego dług netto dewelopersko-budowalnej grupy wzrósł w I półroczu o 33 mln zł do 397,6 mln zł.
  czytaj więcej
 • P.A. Nova debiutuje na Catalyst

  02 lipca 2018
  Budowlano-deweloperska spółka wprowadziła do obrotu wyemitowane w kwietniu dwuletnie niezabezpieczone obligacje, za które płaci WIBOR 3M plus 3,8 pkt proc.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje