sobota, 13 czerwca 2026

Newsroom

Robyg mniej zadłużony

msd | 17 listopada 2017
W III kwartale deweloperska grupa wypracowała 43,8 mln zł gotówki z działalności operacyjnej i jeszcze więcej wydała na redukcję zadłużenia odsetkowego. Pomimo obniżenia salda gotówki jej sytuacja płynnościowa wciąż pozostaje mocna.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Robyg S.A.

  • Robyg rusza po 400 mln zł z emisji akcji

    8 czerwca 2026
    Deweloper zdecydował o przeprowadzeniu pierwszej oferty publicznej akcji oraz zamiarze ubiegania się o powrót na GPW.
    czytaj więcej
  • Śmiałe plany Robyga

    7 maja 2026
    Deweloper chce sprzedać w tym roku 2,8-3,0 tys. lokali, ale w średnim terminie zamierza dążyć do 4,5-5,0 tys. umów każdego roku. Obok wysokich nakładów na grunty, chce też przeznaczać co najmniej 70 proc. zysku na wypłatę dywidendy przy równoczesnym zachowaniu umiarkowanego zadłużenia.
    czytaj więcej
  • Robyg o krok bliżej od dokapitalizowania i powrotu na GPW

    26 marca 2026
    Właściciel deweloperskiej spółki wyraził zgodę na emisję przez nią nowych akcji oraz wprowadzenie ich do giełdowego obrotu.
    czytaj więcej
  • Robyg myśli o powrocie na GPW

    4 marca 2026
    Mimo wysokich wydatków, deweloper zamknął ubiegły rok z dobrym dostępem do finansowania i planami kolejnej emisji obligacji. Jego kapitałowe potrzeby zaspokoić też może publiczna oferta akcji, po której Robyg wróciłby na giełdowy parkiet w Warszawie.
    czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst