środa, 21 lutego 2018

Newsroom

Spadają zyski Multimedia Polska

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 17 marca 2017
Dostawca kablówki, internetu i telefonii wykazał w ubiegłym roku 111,2 mln zł skonsolidowanego zysku brutto ze sprzedaży, który był niższy o 18,7 proc. r/r. Natomiast o ponad 75-proc. spadku zysku netto z działalności kontynuowanej zdecydował przede wszystkim podatek.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Multimedia Polska S.A.

 • Multimedia Polska z niższymi przychodami

  27 listopada 2017
  Operator zmaga się z systematycznym odpływem klientów. Spadają więc jego przychody i pogarszają się wyniki. W III kwartale miał nawet stratę netto z działalności kontynuowanej. Stały dopływ gotówki pozwala jednak redukować zobowiązania finansowe netto, dzięki czemu wskaźniki zadłużenia pozostają stabilne.
  czytaj więcej
 • Obligacje Multimediów zawieszone

  13 listopada 2017
  Obrót wartymi 778,5 mln zł papierami dłużnymi MMP0520 zawieszony jest od ubiegłego czwartku, ponieważ spółka nie przekazała do GPW nowej tabeli odsetkowej.
  czytaj więcej
 • Grupa Multimedia Polska z dużym spadkiem wskaźników płynności

  06 września 2017
  Po majowej amortyzacji papierów dłużnych dostawca kablówki, internetu i telefonii gwałtownie obniżył poziom gotówki, co przełożyło się na bardzo niską płynność bieżącą. Multimedia i ich audytor zwracają uwagę na postępowanie kontrolne UKS-u.
  czytaj więcej
 • Wysoka płynność gotówkowa Multimediów przed amortyzacją obligacji

  22 maja 2017
  Dodatnie przepływy operacyjne, zamknięcie bankowej lokaty, czy wreszcie wzrost zadłużenia finansowego w I kwartale pozwoliły operatorowi zwiększyć saldo środków pieniężnych do 373,3 mln zł. Ponad dwie trzeci tej kwoty trafiło w maju na okresową amortyzację papierów dłużnych.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje