poniedziałek, 30 stycznia 2023

Newsroom

Unibep z sezonowym długiem netto

msd | 31 maja 2022
Budowlana grupa pochwaliła się wzrostem przychodów i marży operacyjnej, dzięki czemu jej zysk operacyjny był trzykrotnie większy niż przed rokiem. Jak co roku wiosną, wzrosło zapotrzebowanie na kapitał obrotowy.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Unibep S.A.

 • Dalszy spadek płynności gotówkowej Unibepu

  16 listopada 2022
  Pomimo pierwszych w tym roku dodatnich przepływów operacyjnych, III kwartał upłynął budowlano-deweloperskiej grupie pod znakiem kolejnego odpływu gotówki. Płynność natychmiastowa Unibepu spadła więc do najniższego poziomu od czterech lat.
  czytaj więcej
 • Słabsza płynność gotówkowa Unibepu

  01 września 2022
  Na skutek wysokich wydatków z działalności operacyjnej i inwestycyjnej budowlana grupa miała w czerwcu najmniej środków pieniężnych od niemal trzech lat, a jej dług netto sięgnął wartości nigdy wcześniej nienotowanych.
  czytaj więcej
 • Unibep miał wstępnie 15,2 mln zł zysku netto w I kw.

  26 maja 2022
  Ponad 55-proc. wzrost zysku netto w stosunku do ubiegłego roku Unibep tłumaczy przede wszystkim wynikami osiągniętymi w segmencie działalności deweloperskiej.
  czytaj więcej
 • Niezła sytuacja finansowa i oczywiste wyzwania Unibepu

  08 kwietnia 2022
  Budowlano-deweloperska grupa zamknęła ubiegły roku z gotówką netto i nieodbiegającą od normy sytuacją płynnościową. Zapowiada rozmowy w sprawie renegocjacji umów, a za jeden z kluczowych celów na 2022 r. stawia sobie „pilnowanie stabilności finansowej przedsiębiorstwa”.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst