sobota, 17 lutego 2018

Newsroom

Vindexus utrzymał wysoką płynność gotówkową

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 01 grudnia 2017
Pomimo 13,2 mln zł ujemnych przepływów operacyjnych w samym III kwartale windykacyjna grupa wciąż miała na tyle dużo gotówki, że była nią w stanie 2,5-krotnie pokryć krótkoterminowe zobowiązania.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej
 • Klon mniej zadłużony, ale z bardzo niską płynnością

  16 lutego 2018
  Dokapitalizowanie i spłata obligacji pozwoliły działającej w branży drzewnej spółce obniżyć wskaźniki zadłużenia, choć zobowiązania odsetkowe wciąż pozostają wysokie względem osiąganych wyników. Najsłabiej, jak zwykle, wypada natomiast płynność.
  czytaj więcej
 • Ogłoszono wezwanie na wszystkie akcje Robygu

  01 grudnia 2017
  Bricks Acquisition Limited, podmiot pośrednio należący do banku inwestycyjnego Goldman Sachs, wzywa do sprzedaży 100 proc. akcji deweloperskiej spółki. Ewentualne wycofanie jej z obrotu oznaczać będzie naruszenie warunków emisji obligacji.
  czytaj więcej
 • Nowa emisja PKN Orlen vs czteroletnie skarbówki

  01 grudnia 2017
  PKN Orlen oferuje za obligacje 1 pkt proc. ponad WIBOR 6M, a resort finansów zapłaci 1,25 pkt proc. ponad inflację. Która propozycja jest lepsza?
  czytaj więcej

Emisje