czwartek, 21 lutego 2019

Newsroom

Wyższa dźwignia finansowa Biogenedu

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 04 grudnia 2018
W III kwartale zadłużenie finansowe kosmetycznej firmy wzrosło przy jednocześnie nieco słabszych wynikach. Znalazło to odbicie we wskaźniku dług netto/EBITDA, ale jego limit określony w warunkach emisji obligacji wciąż pozostawał niezagrożony.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Biogened S.A.

 • Niższe wskaźniki płynności Biogenedu

  18 lutego 2019
  Producent dermokosmetyków nieco ograniczył w IV kwartale zadłużenie finansowe, ale wyraźnemu pogorszeniu uległa struktura jego zapadalności.
  czytaj więcej
 • Bez zmian w Biogenedzie

  21 sierpnia 2018
  W II kwartale spółka wciąż zwiększała przychody ze sprzedaży znacznie szybciej od zysków. Od marca do czerwca jej wskaźniki zadłużenia ani drgnęły, a we wskaźnikach płynności zaszła tylko – nomen omen – kosmetyczna zmiana.
  czytaj więcej
 • Spadek rentowności Biogenedu

  12 czerwca 2018
  Przychody producenta dermokosmetyków wprawdzie wzrosły o 32,9 proc. r/r w I kwartale, ale tylko w niewielkim stopniu przełożyło się to na wzrost zysków. A te względem ponoszonych kosztów obsługi zadłużenia mogłyby być jednak wyższe.
  czytaj więcej
 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje