środa, 15 sierpnia 2018

Newsroom

Wzrost zysków i rentowności Polskiej Grupy Farmaceutycznej

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 13 czerwca 2018
W I kwartale dystrybutor leków zanotował 5-proc. wzrost przychodów do 1,45 mld zł. Zyski rosły jednak szybciej, choć na skutek zwiększenia kapitału obrotowego PGF miała ujemne przepływy operacyjne.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • ABS Investment ponownie ze stratą

  14 sierpnia 2018
  Spółka zanotowała 0,3 mln zł straty netto w II kwartale na skutek spadających wycen akcji wchodzących w skład jej portfela inwestycyjnego. Narastająco od początku roku strata netto sięga zaś 7,2 mln zł.
  czytaj więcej
 • Więcej gotówki w Indosie

  14 sierpnia 2018
  Wypracowane w II kwartale środki pieniężne z działalności operacyjnej i inwestycyjnej pozwoliły na redukcję zobowiązań finansowych oraz poprawę pozycji gotówkowej spółki. Dług netto spadł więc wyraźnie.
  czytaj więcej
 • MCI Management wzywa na akcje MCI Capital

  13 czerwca 2018
  W wyniku ogłoszonego wezwania kontrolowana przez Tomasza Czechowicza spółka, wraz z nim, chce zwiększyć udział w kapitale MCI Capital z obecnych 64,07 proc. do 100 proc. Ewentualne wycofanie akcji MCI Capital z GPW mogłoby dać obligatariuszom obu spółek prawo do żądania przedterminowego długu.
  czytaj więcej
 • Warimpex może potrzebować więcej pracujących aktywów

  12 czerwca 2018
  W I kwartale uwidocznił się brak nieruchomości hotelowych, które sprzedano w ubiegłym roku. Deweloper zanotował więc 3 mln euro straty netto i wypracował tylko 0,2 mln euro gotówki z działalności operacyjnej.
  czytaj więcej

Emisje