sobota, 25 maja 2019

Newsroom

Wzrost zysków i rentowności Polskiej Grupy Farmaceutycznej

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 13 czerwca 2018
W I kwartale dystrybutor leków zanotował 5-proc. wzrost przychodów do 1,45 mld zł. Zyski rosły jednak szybciej, choć na skutek zwiększenia kapitału obrotowego PGF miała ujemne przepływy operacyjne.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Pekabex z niższym zyskiem w I kwartale

  24 maja 2019
  Pomimo wzrostu przychodów wyniki poznańskiej firmy budowlanej uległy pogorszeniu. Przy sezonowo ujemnym cash flow operacyjnym w bilansie grupy pojawił się wprawdzie dodatni dług netto, ale był on tylko minimalny.
  czytaj więcej
 • Inpro dalej bez długu netto

  24 maja 2019
  Zadłużenie finansowe deweloperskiej grupy wzrosło do 90,2 mln zł na koniec I kwartału. Wciąż miała jednak więcej środków pieniężnych, jeśli wliczyć też do nich otrzymane zaliczki, które znajdują się na rachunkach powierniczych.
  czytaj więcej
 • MCI Management wzywa na akcje MCI Capital

  13 czerwca 2018
  W wyniku ogłoszonego wezwania kontrolowana przez Tomasza Czechowicza spółka, wraz z nim, chce zwiększyć udział w kapitale MCI Capital z obecnych 64,07 proc. do 100 proc. Ewentualne wycofanie akcji MCI Capital z GPW mogłoby dać obligatariuszom obu spółek prawo do żądania przedterminowego długu.
  czytaj więcej
 • Warimpex może potrzebować więcej pracujących aktywów

  12 czerwca 2018
  W I kwartale uwidocznił się brak nieruchomości hotelowych, które sprzedano w ubiegłym roku. Deweloper zanotował więc 3 mln euro straty netto i wypracował tylko 0,2 mln euro gotówki z działalności operacyjnej.
  czytaj więcej

Emisje