poniedziałek, 17 grudnia 2018

Newsroom

YOLO zamknęło emisję obligacji

msd | 09 marca 2018
Firma pożyczkowa pozyskała 2 mln zł z niepublicznej oferty dwuletnich niezabezpieczonych papierów dłużnych, które nie trafią do obrotu na Catalyst.

Za nowe obligacje YOLO zapłaci WIBOR 3M plus 7,28 pkt proc. To o 1,09 pkt proc. więcej niż w przypadku wyemitowanych w lipcu ubiegłego roku papierów czteroletnich, które w całości objęły dwa podmioty powiązane z akcjonariuszami spółki.

Nowe obligacje uplasowano w prywatnej ofercie do 2 mln zł, która otwierała uchwalony w lutym program do 20 mln zł. Spółka przewiduje przeprowadzenie w jego ramach maksymalnie pięciu emisji. Żadna z nich nie trafi do obrotu na Catalyst.

W obrocie znajduje się natomiast wspomniana wcześniej czteroletnia seria YOL0721, która ostatni raz handlowano prawie dwa tygodnie temu przy 7,08 proc. rentowności brutto. 

Więcej wiadomości o YOLO S.A.

 • YOLO nadal pod kreską

  19 listopada 2018
  Strata operacyjna pożyczkowej spółki wyniosła w III kwartale sto kilkadziesiąt tysięcy złotych, co przybliża ją do osiągnięcia break-even point w kolejnym kwartale.
  czytaj więcej
 • YOLO pozyskało 1,5 mln zł z emisji obligacji

  15 listopada 2018
  Dwuletnie dług firmy pożyczkowej oprocentowany jest na WIBOR 3M plus 7,28 pkt proc. marży – tak samo, jak trzy wcześniejsze emisje w ramach trwającego programu.
  czytaj więcej
 • YOLO zapowiada kolejną emisję obligacji

  04 października 2018
  Tym razem firma pożyczkowa chce pozyskać 1,5 mln zł z prywatnej oferty papierów dłużnych, które nie trafią do obrotu na Catalyst.
  czytaj więcej
 • Zerowe przychody YOLO w II kwartale

  31 sierpnia 2018
  Pomimo rosnącej sprzedaży pożyczek spółka nawet o krok nie zbliżyła się do osiągnięcia rentowności. W II kwartale wykazała tylko 20 tys. zł przychodów, bo wliczyła też do nich prawie 2,6 mln zł odpisu na udzielone pożyczki.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje