wtorek, 18 czerwca 2024

Oferta dla emitentów

  Chcesz być na bieżąco z rynkiem obligacji korporacyjnych? Interesują Cię warunki emisji nowych obligacji? Chcesz wiedzieć, co piszemy o Twojej firmie i jej rywalach omawiając sprawozdania finansowe?

  Kup dostęp do sekcji NEWSY I WSKAŹNIKI, a za każdy kolejny rok wykupionego dostępu otrzymasz od nas 10 proc. zniżki (łącznie do 50 proc.).

  Potrzebujesz faktury z odroczonym terminem płatności? Tu możesz o nią poprosić.

  Ponadto rozbudowaliśmy zakres świadczonych usług o nowe pakiety dla emitentów oraz przedsiębiorstw zainteresowanych emisjami obligacji. Od 2022 roku poza dostępem do materiałów redakcyjnych prezentowanych na stronie Obligacje.pl oferujemy także możliwość zakupu usług dodatkowych.

  - Dane z rynku pierwotnego.

  Planujesz emisję obligacji i chcesz wiedzieć, który oferujący zrobi to najlepiej? Chcesz porównać koszty plasowania obligacji? A może warunki oprocentowania płaconego przez rynkowych rywali?

  Zamów zestawienie zarejestrowanych emisji obligacji, a w prezencie otrzymasz roczny dostęp do wszystkich naszych artykułów!

  - Kto ma Twoje obligacje?

  Dzięki tej usłudze możesz sprawdzić, które instytucje finansowe posiadają obligacje Twojej firmy lub też innego przedsiębiorstwa.

  Dane te polecamy emitentom, którzy chcieliby przed planowaną emisją obligacji przekonać się, które instytucje finansowe mogą być zainteresowane jej objęciem i w jakiej skali. Możesz uzyskać informacje o posiadaczach obligacji Twojej firmy, ale także innej firmy, którą uważasz za podobną do swojej, aby przejść utartą przez nią drogę dotarcia do najbardziej zainteresowanych inwestorów.

  Zamów raport "Kto ma Twoje obligacje", a w prezencie dostaniesz dostęp do wszystkich naszych artykułów przez trzy miesiące!