czwartek, 13 czerwca 2024

Oferta dla instytucji finansowych

  Jako twórcy serwisu kierowanego przede wszystkim do inwestorów indywidualnych, jesteśmy szczególnie dumni z faktu, że z naszej strony korzystają przedstawiciele licznych instytucji finansowych. Naszymi użytkownikami są niemal wszystkie liczące się podmioty rynku, zarówno po stronie oferujących, jak i inwestujących w obligacje. Dziękujemy za zaufanie i wiele lat współpracy.

  Od 2019 roku stopniowo wprowadzamy na rynek nowe usługi, które trafiły w potrzeby wielu profesjonalnych inwestorów.

  - Portfele dłużne funduszy inwestycyjnych

  Zestawienie obejmuje wszystkie papiery dłużne otwartych funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. Nazwy emitentów, kody ISIN, wielkość emisji, jej warunki, daty zapadalności i – co najważniejsze – zaangażowanie danego funduszu.

  Dzięki tym danym dowiesz się, który fundusz może być zainteresowany objęciem kolejnej emisji obligacji danego emitenta lub przedstawiciela konkretnej branży. Który fundusz inwestował w obligacje danego emitenta w przeszłości, jakie średnie tickety obowiązują w danym TFI, kiedy zapadają większe partie obligacji i zarządzający będzie chciał zaangażować nadmiar gotówki. Jeśli reprezentujesz TFI, dowiesz się jak inwestuje Twoja konkurencja i jak inni wyceniają obligacje danego emitenta.

  To wiadomości bezcenne dla wielu uczestników rynku, a oferowane przez nas w bezkonkurencyjnej cenie.

  Zapytaj o dłużne portfele funduszy inwestycyjnych.

  - Dane z rynku pierwotnego

  Kto obsługiwał danego emitenta przy plasowaniu ostatniej emisji? Czy potrzebny był współoferujący? Jakie było oprocentowanie? A jaki był koszt przeprowadzenia emisji?

  Nasze zestawienie zawiera komplet informacji podawanych przez KDPW, ale też znacznie więcej. Korzystamy tylko z publicznych źródeł informacji. Taniej niż myślisz.

  Zapytaj o raporty z rynku pierwotnego.