niedziela, 19 maja 2019

Newsroom

Analiza LZMO

redakcja Obligacje.pl | 11 czerwca 2014
"LZMO „ucieka” do przodu zwiększając sprzedaż, ale poprzez przyjętą konstrukcję księgowań koszty „gonią” sprzedaż i blokują osiąganie pozytywnych wyników na sprzedaży."

Jest to ocena wyników spółki osiągniętych w I kwartale tego roku, którą zleciliśmy niezależnemu autorowi - Remigiuszowi Iwanowi. Do zarejestrowanych użytkowników Obligacje.pl trafiła 19 maja, jeszcze w czasie trwania zapisów na obligacje LZMO w ramach publicznej emisji.

Dostęp do kolejnych analiz emitentów obligacji przygotowywanych na zlecenie Obligacje.pl możliwy będzie tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy przy rejestracji wybrali opcję bezpłatną. Użytkownicy, którzy przy rejestracji wybrali opcję płatną, muszą mieć wykupiony abonament NEWSY I ANALIZY. Przejdź do CENNIKA.

Więcej wiadomości o LZMO S.A.

Więcej wiadomości kategorii Analizy

 • Raport miesięczny DM NWAI (kwiecień 2019)

  16 maja 2019
  Obroty w kwietniu na rynku Catalyst ukształtowały się na poziomie 189,52 mln zł, czyli o 4,62 mln zł więcej niż średnia z ostatnich 12 miesięcy. Taka wartość obrotów oznaczała 11 proc. spadek w porównaniu do poprzedniego miesiąca i najmniejsze obroty w 2019 roku.
  czytaj więcej
 • Sytuacja największych deweloperów mieszkaniowych z Catalyst po I kw. 2019

  10 maja 2019
  Sprzedaż mieszkań analizowanych deweloperów spadła w 2018 r. o 14,5 proc. w stosunku do roku poprzedniego jednak należy mieć na uwadze, że 2017 r. był okresem największego prosperity branży deweloperskiej. Zestawiając sprzedaż 2018 r. z wolumenem kontraktacji osiągniętym w 2016 r. okazuje się, że ubiegły rok był pod względem sprzedaży lepszy.
  czytaj więcej
 • Analiza e-Kancelarii

  09 czerwca 2014
  Obligacje spółki na Catalyst spadają, a rentowność niektórych serii przekracza 16 proc. Przeczytaj niezależną analizę e-Kancelarii, której przygotowanie zlecił serwis Obligacje.pl.
  czytaj więcej
 • Analiza Ferratum

  26 maja 2014
  "Jak często w przypadku spółek emitujących obligacje, kwota zadłużenia grupy Ferratum jest istotnie wysoka w stosunku do przychodów i kapitałów"
  czytaj więcej

Emisje