poniedziałek, 25 czerwca 2018

Newsroom

Auxilia ponownie na minusie

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 14 listopada 2017
W III kwartale, podobnie jak w czterech wcześniejszych, odszkodowawcza firma miała skonsolidowaną stratę netto. Jej kapitały własne systematycznie maleją, a stratom w tym roku towarzyszą też ujemne przepływy operacyjne.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Auxilia S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Zysk netto Krakowskiego BS spadł o 24,3 proc. r/r

  22 czerwca 2018
  Krakowski Bank Spółdzielczy zakończył ubiegły rok z 6,1 mln zł zysku netto, który znalazł się pod istotnym wpływem dokonanych odpisów. Delikatnej poprawie natomiast ponownie uległa sytuacja kapitałowa banku.
  czytaj więcej
 • Postępowanie naprawcze PBS Sanok na razie bez większych efektów

  22 czerwca 2018
  Podkarpacki Bank Spółdzielczy zakończył ubiegły rok ze stratą, a jego pozycja kapitałowa poprawiła się tylko nieznacznie. Na poprawę portfela kredytowego wciąż trzeba czekać. Bank ma za to jedną piątą aktywów w bonach pieniężnych NBP.
  czytaj więcej
 • Kancelaria Medius mocno przyspieszyła

  14 listopada 2017
  Tylko w III kwartale aktywa windykacyjnej grupy wzrosły o przeszło jedną trzecią. Zakup nowych wierzytelności sfinansowano bieżącymi wpływami oraz wzrostem zadłużenia. Adekwatnie do bilansu rosną też zyski.
  czytaj więcej
 • Capital Park nieco bardziej zadłużony po III kwartale

  14 listopada 2017
  O wyższym długu netto komercyjnego dewelopera zdecydował wzrost nakładów inwestycyjnych i związany z nimi wypływ gotówki, a także wzrost kursu EUR/PLN, co negatywnie odbiło się też na kosztach finansowych w III kwartale. Niemniej, poprawa przychodów z wynajmu i aktualizacja wyceny nieruchomości pozwoliły wykazać 27,5 mln zł zysku netto.
  czytaj więcej

Emisje