niedziela, 25 lutego 2018

Newsroom

Columbus Energy z niższymi zyskami i wyższym zadłużeniem

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 13 listopada 2017
Na skutek mniejszej liczby zamontowanych instalacji fotowoltaicznych skonsolidowane przychody spółki spadły z 9 mln zł w II kwartale do 7 mln zł w III kwartale. Rośnie natomiast jej zadłużenie, którego horyzont spłaty jest znacznie krótszy niż kontraktowanych 15-letnimi umowami przepływów pieniężnych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Columbus Energy S.A.

 • Columbus Energy odwołuje prognozy

  26 października 2017
  Spółka oferująca instalacje fotowoltaiczne w 15-letnim abonamencie zapowiadała na ten rok 90 mln zł przychodów, 17 mln zł zysku EBITDA i 13 mln zł zysku netto. Do 2020 r. zysk netto miał wzrosnąć do 70 mln zł.
  czytaj więcej
 • Columbus Energy pozyskał 4,5 mln zł

  05 października 2017
  Cała publiczna memorandowa oferta obligacji spółki oferującej instalacje fotowoltaiczne w 15-letniej umowie abonamentowej warta była do 5 mln zł.
  czytaj więcej
 • Columbus Energy wraca z publiczną ofertą obligacji

  19 września 2017
  Spółka oferująca instalacje fotowoltaiczne w 15-letniej umowie abonamentowej chce pozyskać do 5 mln zł z publicznej memorandowej emisji dwuletnich papierów dłużnych oprocentowanych na stałe 8,4 proc. w skali roku.
  czytaj więcej
 • Columbus Energy debiutuje na Catalyst

  01 września 2017
  Spółka oferująca kompletne instalacje fotowoltaiczne w formie usługi abonamentowej wprowadziła do giełdowego obrotu dwie serie obligacji, w tym jedną uplasowaną w trybie oferty publicznej.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje