czwartek, 17 stycznia 2019

Newsroom

Coraz większa Kancelaria Medius

ems | 15 maja 2018
Na koniec marca aktywa grupy warte były 222 mln złotych wobec 80,7 mln zł rok wcześniej. Rozwój opiera się na rosnących zyskach, ale także wzroście zadłużenia.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Kancelaria Medius S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • i2 Development może zmniejszyć dług netto o 89 proc.

  16 stycznia 2019
  Realizacja zapowiedzianej w grudniu umowy inwestycyjnej pozwoliłaby zmniejszyć skonsolidowany dług netto dewelopera ze 199,6 mln zł we wrześniu ubiegłego roku do około 22 mln zł – wynika z jego szacunków.
  czytaj więcej
 • Zarząd PCM uważa ofertę Hitachi za niewystarczającą

  16 stycznia 2019
  Zaproponowana przez Hitachi Capital Polska cena w wezwaniu nie odzwierciedla wartości godziwej spółki – uważa zarząd Prime Car Management, który wcześniej podobną opinię wyraził o ofercie PKO Leasing.
  czytaj więcej
 • Jeszcze mniej gotówki na rachunkach Auxilii

  15 maja 2018
  W I kwartale odszkodowawcza grupa zanotowała 0,7 mln zł ujemnych przepływów operacyjnych, a jej zasoby gotówkowe stopniały o 0,5 mln zł i były najniższe od połowy 2015 r. Auxilia, jak twierdzi, znalazła jednak sposób na szybsze uwalnianie gotówki z posiadanych wierzytelności.
  czytaj więcej
 • BVT ze stratą i wysokim zadłużeniem

  15 maja 2018
  Windykacyjna spółka zakończyła I kwartał z 0,3 mln zł straty netto. Jej kapitały własne ponownie więc stopniały i na koniec marca stanowiły tylko 4 proc. sumy bilansowej. Znacznie spadły też zasoby gotówkowe BVT.
  czytaj więcej

Emisje