czwartek, 21 lutego 2019

Newsroom

Cztery lata śledztwa ws. Ganta to za mało na postawienie zarzutów

msd | 19 września 2018
Po czterech latach prokuratorskie postępowanie w sprawie upadłego dewelopera wciąż trwa. Nikt jeszcze nie usłyszał zarzutów, a skarga na przewlekłość postępowania została uznana za bezzasadną.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!
 • Obroty publicznymi emisjami obligacji wzrosły o 65,5 proc. m/m

  03 grudnia 2018
  Wartość nominalna obligacji pochodzących z publicznych emisji obligacji adresowanych do inwestorów indywidualnych na podstawie prospektów emisyjnych przekroczyła w listopadzie 75 mln zł i była najwyższa od lipca br. – wynika z obliczeń Obligacje.pl.
  czytaj więcej
 • Kolejne aresztowania ws. Gant Development

  22 października 2018
  W ubiegłym tygodniu na polecenie Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu zatrzymano sześć osób w śledztwie dotyczącym wrocławskiego dewelopera, który zbankrutował w 2013 r.
  czytaj więcej
 • Byli prezesi Gant Development z zarzutami

  02 października 2018
  Karol K. i Dariusz M., byli prezesi wrocławskiego dewelopera, usłyszeli zarzuty udziały w zorganizowanej grupie przestępczej, oszusta na szkodę wierzycieli oraz wyrządzenia spółce szkody w wielkich rozmiarach – wynika z informacji podanych przez PAP.
  czytaj więcej
 • Przyszli bankruci rzadko potykają się na pierwszej serii

  24 czerwca 2016
  Terminowy wykup pierwszych serii obligacji czasem jest cyniczną grą obliczoną na zbudowanie wiarygodności, czasem efektem desperackiej walki o przetrwanie, dość jednak powiedzieć, że przyszłym bankrutom często udaje się wykupić pierwszą z zapadających serii, wlewając nieco otuchy w serca posiadaczy kolejnych.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Prawo

Emisje