wtorek, 19 marca 2019

Newsroom

Dom Development z rekordami wyników i dywidendy

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 07 marca 2019
Deweloper wypracował w ubiegłym roku 227 mln zł skonsolidowanego zysku netto. Na wypłatę dla akcjonariuszy trafi zaś prawdopodobnie 226,9 mln zł. Wierzyciele wciąż spać mogą jednak spokojnie.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Dom Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Arctic Paper miał stratę w IV kwartale

  19 marca 2019
  Producent papieru zanotował 21,4 mln zł skonsolidowanej straty operacyjnej i 30,5 mln zł skonsolidowanej straty netto w IV kwartale. Nieco poprawił natomiast przepływy operacyjne względem poprzednich trzech kwartałów. Niezależnie od tego, bankowy kowenant wyliczany właśnie w oparciu o cashflow pozostawał naruszony.
  czytaj więcej
 • Zadłużenie MLP Group systematycznie rośnie

  19 marca 2019
  Zysk operacyjny dewelopera powierzchni magazynowych wzrósł w ubiegłym roku prawie trzykrotnie, na co istotny wpływ miała jednak aktualizacja wycen nieruchomości. Cash flow operacyjny spadł do 36 mln zł, co przy 195,5 mln zł nakładów inwestycyjnych wymagało dalszego wzrostu zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Emisja refinansująca OT Logistics prawdopodobnie jeszcze później

  07 marca 2019
  Do 21 marca logistyczna spółka miała przeprowadzić emisję nowych obligacji w ramach procesu restrukturyzacji zadłużenia. Już wiadomo, że tego nie zrobi. Obligatariusze po raz kolejny proszeni są o cierpliwość.
  czytaj więcej
 • PB: Braster nie wykupi obligacji w terminie

  07 marca 2019
  Pomimo zawarcia umowy z inwestorem, telemedyczna spółka nie zdąży do 29 maja pozyskać środków na wykup wartych 10,5 mln zł papierów dłużnych – wynika z informacji podanych przez Puls Biznesu.
  czytaj więcej

Emisje