wtorek, 26 września 2017

Newsroom

Marvipol przeszło podwoił dług netto w III kw.

msd | 07 października 2016
Na przestrzeni trzech miesięcy zadłużenie finansowe pomniejszone o środki pieniężne dewelopersko-dealerskiej grupy wzrosło z 45,8 mln zł do 108,1 mln zł – wynika ze wstępnych danych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Marvipol S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Nickel Development pod kreską

  25 września 2017
  Poznański deweloper zakończył I półrocze ze skonsolidowaną stratą netto i ujemnymi przepływami operacyjnymi. Perspektyw na dalszą część roku można się tylko domyślać. Szczęśliwie dla wierzycieli, bilans wygląda poprawnie.
  czytaj więcej
 • Sierpniowa emisja Marvipolu trafiła na Catalyst

  25 września 2017
  Spółka wprowadziła do obrotu niezabezpieczone obligacje, za które zapłaci WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc. marży przy czteroletnim okresie spłat. Warunki emisji przewidują okresową amortyzację.
  czytaj więcej
 • Coraz większe kłopoty BS w Ciechanowie

  06 października 2016
  Polski Bank Spółdzielczy ponownie zanotował stratę i nie realizuje programu naprawczego zgodnie z założonym harmonogramem. Udział kredytów zagrożonych przekroczył jedną piątą całego portfela, a łączny współczynnik kapitałowy zmierza w kierunku 8-proc. granicy.
  czytaj więcej
 • Wyższe zyski BS w Piasecznie

  06 października 2016
  Spółdzielczy bank zanotował w I półroczu 4,4 mln zł zysku netto wobec 2,6 mln zł przed rokiem. Wyższe odpisy nie stanęły na przeszkodzie, bo oprócz działalności podstawowej na wynik banku pracuje też nieruchomość oddana w leasing zwrotny.
  czytaj więcej

Emisje