piątek, 24 listopada 2017

Newsroom

Marvipol przeszło podwoił dług netto w III kw.

msd | 07 października 2016
Na przestrzeni trzech miesięcy zadłużenie finansowe pomniejszone o środki pieniężne dewelopersko-dealerskiej grupy wzrosło z 45,8 mln zł do 108,1 mln zł – wynika ze wstępnych danych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Marvipol S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Mniej pieniędzy w Inviście

  23 listopada 2017
  Im bliżej spłaty wartych 1,98 mln zł obligacji, tym niższe zasoby gotówkowe w inwestycyjno-doradczej spółce i jej podmiocie zależnym. Nieprzypadkowo zapowiedziano nową emisję papierów dłużnych.
  czytaj więcej
 • Yolo jeszcze przed osiągnięciem rentowności

  23 listopada 2017
  Firma pożyczkowa, która rozpoczęła działalność w marcu, na razie w nowej linii biznesowej księguję wyższą utratę wartości udzielonego finansowania niż przychodów odsetkowych od niego. Z gotówką na kontach i należnościami od Kruka, ma jeszcze czas na rozwój działalności.
  czytaj więcej
 • Coraz większe kłopoty BS w Ciechanowie

  06 października 2016
  Polski Bank Spółdzielczy ponownie zanotował stratę i nie realizuje programu naprawczego zgodnie z założonym harmonogramem. Udział kredytów zagrożonych przekroczył jedną piątą całego portfela, a łączny współczynnik kapitałowy zmierza w kierunku 8-proc. granicy.
  czytaj więcej
 • Wyższe zyski BS w Piasecznie

  06 października 2016
  Spółdzielczy bank zanotował w I półroczu 4,4 mln zł zysku netto wobec 2,6 mln zł przed rokiem. Wyższe odpisy nie stanęły na przeszkodzie, bo oprócz działalności podstawowej na wynik banku pracuje też nieruchomość oddana w leasing zwrotny.
  czytaj więcej

Emisje