wtorek, 10 grudnia 2019

Newsroom

Niewiele gotówki w Voxelu po wypłacie dywidendy

msd | 26 listopada 2019
Pomimo wysokich przepływów operacyjnych w III kwartale, saldo środków pieniężnych na rachunkach medycznej grupy spadło do niskich 1,3 mln zł i było najniżej od czterech lat. Poprawa powinna przyjść w IV kwartale, na ogół najlepszym okresie dla Voxela.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Voxel S.A.

 • Dalszy wzrost zadłużenia Voxelu

  22 sierpnia 2019
  Dług netto diagnostycznej grupy przekroczył 100 mln zł na koniec II kwartału, co tylko częściowo można wyjaśnić nowymi standardami księgowymi. Voxel sporo inwestuje w aktywa trwałe i akwizycje, czego owoce na razie nie rekompensują wzrostu zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Wzrost zadłużenia w Voxelu

  27 maja 2019
  Rachunek wyników wskazuje na wzrost wielkości biznesu przy skurczeniu marż. Jednocześnie zadłużenie finansowe wzrosło, głównie za sprawą zmiany w standardach rachunkowości.
  czytaj więcej
 • Voxel bardziej zadłużony

  26 marca 2019
  W wyniku zeszłorocznych inwestycji i wypłaty dywidendy dług netto medycznej grupy podwoił się. Efekty akwizycji widoczne mają być w wynikach dopiero później, na razie więc wskaźniki zadłużenia Voxelu zanotowały wzrost.
  czytaj więcej
 • Voxel przejmie będącą w kłopotach sieć pracowni diagnostyki obrazowej

  21 grudnia 2018
  Voxel nabył za 12 mln zł warte 31,5 mln zł wymagalne wierzytelności względem znajdującej się w postępowaniu sanacyjnym spółki Scanix. W ramach restrukturyzacji wierzytelności te zostaną skonwertowane na kapitał.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje