poniedziałek, 06 lipca 2020

Newsroom

P.A. Nova zniknie z Catalyst

msd | 13 stycznia 2020
Poniedziałek jest ostatnim dniem obecności wartych 20 mln zł obligacji NVA0420 w giełdowym obrocie. Spółka zamierza je przedterminowo wykupić.

Dzień przedterminowego wykupu obligacji dewelopera ustalono na 23 stycznia. Giełdowy obrót nimi zostanie natomiast zawieszony począwszy od najbliższego wtorku, 14 stycznia.

Po raz ostatni obligacjami NVA0420 handlowano w połowie grudnia po 99,98 proc. nominału.

Przedterminowy wykup obligacji oznaczać będzie całkowite wycofanie dewelopera z Catalyst.

Więcej wiadomości o P.A. Nova S.A.

 • Stabilny bilans P.A. Nova

  15 listopada 2019
  W kwietniu zapadają obligacje P.A. Nova warte 20 mln zł. Deweloper i właściciel obiektów handlowych może już myśleć o refinansowanie papierów, choć nie będzie do tego zmuszony.
  czytaj więcej
 • Niższe zadłużenie P.A. Nova

  13 września 2019
  W II kwartale grupa budowlano-deweloperska zdołała zmniejszyć zadłużenie odsetkowe netto o 20 mln zł (o 5,6 proc.), a dzięki osiągniętym zyskom podniosła kapitał własny. W efekcie wskaźniki zadłużenia spadły.
  czytaj więcej
 • Bez zmian w P.A. Nova po I kwartale

  17 maja 2019
  Wskaźniki zadłużenia i płynności zmieniły się nieznacznie w porównaniu z grudniem, rachunek wyników przypomina zaś osiągnięcia grupy sprzed roku.
  czytaj więcej
 • P.A. Nova szykuje zmiany w strategii

  04 kwietnia 2019
  Dalszy rozwój grupa dewelopersko-budowlana planuje oprzeć o sprzedaż posiadanych obiektów inwestycyjnych (galerii handlowych), co powinno także obniżyć wskaźniki zadłużenia.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje