czwartek, 21 lutego 2019

Newsroom

YOLO pozyskało 1,5 mln zł z emisji obligacji

msd | 15 listopada 2018
Dwuletnie dług firmy pożyczkowej oprocentowany jest na WIBOR 3M plus 7,28 pkt proc. marży – tak samo, jak trzy wcześniejsze emisje w ramach trwającego programu.

Obligacje serii G4 o wartości 1,5 mln zł to czwarta transza w ramach wartego 20 mln zł programu, który obowiązuje do końca roku. W trzech wcześniejszych ofertach YOLO pozyskało 6,5 mln zł. Cześć poprzednich emisji przynajmniej częściowo obejmowali akcjonariusze spółki.

Uplasowane papiery mają te same warunki co wcześniejsze serie G1-G3. Oznacza to także, że obligacje nie trafią do obrotu na Catalyst.

W giełdowym obrocie znajdują się natomiast czteroletnie papiery YOLO o wartości 8 mln zł, za które spółka płaci WIBOR 6M plus 6,19 pkt proc. marży. W czwartek do południa drożały one o 1,5 pkt proc. do 101 proc. nominału, ale przy skromnym obrocie (właściciela zmieniło dziewięć obligacji o pojedynczym nominale 100 zł). 

Więcej wiadomości o YOLO S.A.

 • YOLO wyemituje kolejne obligacje

  18 lutego 2019
  Firma pożyczkowa zamierza uplasować dwuletnie niezabezpiecozne papiery dłużne o wartości do 1,5 mln zł.
  czytaj więcej
 • YOLO nadal pod kreską

  19 listopada 2018
  Strata operacyjna pożyczkowej spółki wyniosła w III kwartale sto kilkadziesiąt tysięcy złotych, co przybliża ją do osiągnięcia break-even point w kolejnym kwartale.
  czytaj więcej
 • YOLO zapowiada kolejną emisję obligacji

  04 października 2018
  Tym razem firma pożyczkowa chce pozyskać 1,5 mln zł z prywatnej oferty papierów dłużnych, które nie trafią do obrotu na Catalyst.
  czytaj więcej
 • Zerowe przychody YOLO w II kwartale

  31 sierpnia 2018
  Pomimo rosnącej sprzedaży pożyczek spółka nawet o krok nie zbliżyła się do osiągnięcia rentowności. W II kwartale wykazała tylko 20 tys. zł przychodów, bo wliczyła też do nich prawie 2,6 mln zł odpisu na udzielone pożyczki.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje