wtorek, 30 listopada 2021

Newsroom

Znacznie mniejszy JHM Development

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 22 listopada 2021
Po utracie kontroli nad spółką Marywilska 44 aktywa deweloperskiej grupy spadły o jedną trzecią. Jej wskaźniki zadłużenia i płynności poprawiły się, choć na razie bilans nie pokazuje pełnych efektów ostatniego przejęcia upadłego właściciela łódzkich gruntów.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Mirbud S.A., JHM Development S.A.

 • JHM Development pracuje nad emisją obligacji

  27 października 2021
  Należący do giełdowego Mirbudu deweloper rozważa ustanowienie programu emisji papierów dłużnych do maksymalnej kwoty 50 mln zł.
  czytaj więcej
 • JHM Development inwestuje w upadłą spółkę

  21 października 2021
  Należący do giełdowego Mirbudu deweloper przejął udziały w Hakamore, upadłej spółce, która jest wieczystym użytkownikiem terenów po łódzkiej elektrociepłowni EC2. To prawdopodobnie dopiero początek wydatków, bo w grę wchodzić może też spłata obligacji wobec funduszu typu private debt.
  czytaj więcej
 • Wyższa płynność grupy JHM Development

  20 sierpnia 2021
  Wysoka przedsprzedaż pozwoliła deweloperowi istotnie powiększyć saldo środków pieniężnych i zapobiec wzrostowi długu netto. Tymczasem już dzień po zamknięciu półrocza JHM stracił kontrolę nad Marywilską 44.
  czytaj więcej
 • Popyt na mieszkania nie słabnie – raport

  21 lipca 2021
  W 2021 roku zaobserwujemy wzrost cen mieszkań, jednak nie podzielamy opinii, że mamy do czynienia z bańką na rynku nieruchomości – uważają analitycy DM Navigator.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst