niedziela, 19 maja 2019

Newsroom

Arche poprawiło cash flow

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 18 kwietnia 2019
Deweloper odnotował wyższe wpływy netto z działalności operacyjnej, a jednocześnie zmniejszył nakłady inwestycyjne. Wprawdzie zadłużenie odsetkowe od tego nie spadło, ale przynajmniej przybyło środków pieniężnych. W większości zablokowanych jednak na rachunkach powierniczych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Arche Sp. z o.o.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Gwałtowny wzrost zadłużenia grupy Benefit Systems

  17 maja 2019
  Wraz z pierwszym zastosowaniem standardu MSSF 16 dług netto dostawcy kart MultiSport wzrósł w I kwartale o 732,8 mln zł do 847,7 mln zł. Zależnie od metody kalkulacji, w grę wchodzić mogłoby nawet naruszenie warunków emisji obligacji. Warte 70 mln zł papiery jednak i tak lada moment wygasają, a w kasie grupy na koniec marca było wystarczająco dużo gotówki, aby obsłużyć wykup.
  czytaj więcej
 • Lepsza sytuacja firm windykacyjnych w 2018 roku

  17 maja 2019
  Kredyt Inkaso i Kruk zwiększyły zadłużenie, ale – o czym wiemy – Kredyt Inkaso zdołało pozyskać finansowanie refinansujące zapadający dług. Best z kolei zadłużenie ogranicza.
  czytaj więcej
 • Medicalgorithmics ma środki na wykup obligacji

  18 kwietnia 2019
  Zapadające w najbliższy poniedziałek papiery dłużne o wartości 50 mln zł telemedyczna spółka spłaci ze środków własnych oraz właśnie uruchomionego kredytu bankowego.
  czytaj więcej
 • PGF obniżyła dług netto, ale wciąż pozostaje mocno zlewarowana

  18 kwietnia 2019
  Polska Grupa Farmaceutyczna zmniejszyła w ubiegłym roku zadłużenie odsetkowe netto o 41,9 mln zł do 285,9 mln zł. To wciąż wartość przekraczająca jej kapitały własne, czy równocześnie stanowiąca prawie sześciokrotność wyniku EBITDA.
  czytaj więcej

Emisje