niedziela, 24 marca 2019

Newsroom

Bank Pekao miał 606 mln zł zysku netto w III kwartale

msd | 07 listopada 2018
Skonsolidowany wynik netto bankowej grupy rósł w dwucyfrowym tempie względem poprzedniego kwartału oraz ubiegłego roku. W samym III kwartale nieznacznie spadł współczynnik kapitałowy, ale bank uzupełnił go emisją obligacji.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Bank Pekao Polska Kasa Opieki S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Bankowe finansowanie Bestu jednak niższe

  22 marca 2019
  W październiku ubiegłego roku Best informował o warunkowym zwiększeniu kwoty dostępnego kredytu z 50 mln zł do 250 mln zł. Umowa nie weszła jednak w życie. Być może wejdzie teraz, ale z niższym limitem.
  czytaj więcej
 • CDRL wrócił na Catalyst

  22 marca 2019
  Producent ubrań dla dzieci pod marką Coccodrillo wprowadził do giełdowego obrotu trzyletnie niezabezpieczone obligacje o wartości 8,9 mln zł, za które płaci WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc.
  czytaj więcej
 • Benefit Systems z niewielkim długiem netto

  07 listopada 2018
  W kasie grupy ubyło 49 mln zł i w efekcie środki pieniężne – wciąż wysokie po ostatniej emisji akcji – nie pokrywały już całości zobowiązań finansowych. Natomiast wskaźnik płynności gotówkowej utrzymał się na ponadprzeciętnym poziomie.
  czytaj więcej
 • Ronson ma sporo gotówki, ale i tak planuje emisję obligacji

  07 listopada 2018
  Deweloper zakończył III kwartał z najwyższymi zasobami środków pieniężnych od co najmniej dekady. Wydatków, w tym nadchodzących wykupów, też nie brakuje, więc Ronson myśli o nowej emisji obligacji. Równolegle negocjuje też nowe finansowanie bankowe, które mogłoby być dla spółki polisą na trudniejsze czasy.
  czytaj więcej

Emisje