poniedziałek, 29 maja 2023

Newsroom

Cyfrowy Polsat miał wstępnie 858 mln zł zysku EBITDA w IV kw.

msd | 29 marca 2023
Mimo wzrostu przychodów o 5 proc. r/r do 3,43 mld zł w IV kwartale, zysk operacyjny i EBITDA medialno-telekomunikacyjnego zanotowały kilkuprocentowe spadki. Nieco spadło też pokrycie zadłużenia.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Cyfrowy Polsat S.A.

 • Coraz wyższe zadłużenie Cyfrowego Polsatu

  16 maja 2023
  W I kwartale dług netto medialno-telekomunikacyjnego koncernu wzrósł do 11,1 mld zł, po raz pierwszy od ponad sześciu lat przekraczając trzykrotność zysku EBITDA. Dobiegające końca refinansowanie znacząco jednak poprawi terminy zapadalności tych zobowiązań.
  czytaj więcej
 • Niższy rating Cyfrowego Polsatu

  08 maja 2023
  Agencja ratingowa EuroRating obniżyła rating kredytowy nadany spółce Cyfrowy Polsat S.A. z 'BBB-' do 'BB+'. Utrzymana została negatywna perspektywa ratingu.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat pożyczy 10,6 mld zł

  02 maja 2023
  Medialno-telekomunikacyjny koncern zawarł umowy kredytowe, które pozwolą mu zrefinansować starsze zadłużenie i pokryć dodatkowe potrzeby.
  czytaj więcej
 • Słabsze przepływy pieniężne Cyfrowego Polsatu

  20 kwietnia 2023
  Medialno-telekomunikacyjny koncern musiał w ubiegłym roku pogodzić spadek cash flow operacyjnego z bogatym programem inwestycyjnym, rosnącymi odsetkami i dystrybucją zysków dla akcjonariuszy. Niezależnie od styczniowej emisji obligacji, Cyfrowy Polsat coraz bardziej przybliża się do konieczności refinansowania kredytu na ponad 6 mld zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst