piątek, 29 maja 2020

Newsroom

Cyfrowy Polsat „zwiększył” dług netto

msd | 14 maja 2019
Pomimo spłaty prawie 0,6 mld zł kredytowego kapitału w I kwartale dług netto medialno-telekomunikacyjnego koncernu wzrósł o 1,3 mld zł. To jeden ze skutków pierwszego zastosowania standardu MSSF 16, który dotyczy leasingu i umów do niego podobnych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Cyfrowy Polsat S.A.

 • Poprawa płynności Cyfrowego Polsatu

  14 maja 2020
  Na koniec marca saldo środków pieniężnych medialno-telekomunikacyjnej grupy wzrosło do 1,1 mld zł, a po dniu bilansowym udało jej się uzyskać wakacje kredytowe i wydłużyć terminy spłaty kluczowego kredytu. Po drugiej stronie medalu jest jednak planowane przejęcie Interii i prawdopodobna wypłata dywidendy.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat kupi Interię za 422 mln zł

  04 maja 2020
  Wchodząca w skład medialno-telekomunikacyjnej grupy Telewizja Polsat zawarła przedwstępną umowę nabycia udziałów oraz ogółu praw i obowiązków spółek z grupy Interia.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat przesunął terminy spłaty kredytów

  28 kwietnia 2020
  W najbliższych miesiącach spółka nie zapłaci rat od kredytu terminowego, a ostateczne terminy kredytów przypadać będą od dwa lata później.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat nie rezygnuje z inwestycji

  23 kwietnia 2020
  Medialno-telekomunikacyjna grupa odczuwa skutki pandemii koronawirusa na wielu płaszczyznach, ale – jak zapewnia – utrzymuje wysoką płynność i generuje wysokie dodatnie przepływy pieniężne. Założonych projektów inwestycyjnych nie zamierza natomiast porzucać.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje