wtorek, 23 lipca 2024

Newsroom

Dalszy odpływ gotówki z Polskiego Holdingu Nieruchomości

msd | 24 listopada 2022
Stan środków pieniężnych na kontach kontrolowanego przez skarb państwa dewelopera spadł do najniższego poziomu od marca 2017 r. Mocny wzrost zaliczyło natomiast krótkoterminowe zadłużenie. Poprawę płynności przynieść może dopiero refinansowanie nakładów poniesionych na zakończone w tym roku dwa projekty komercyjne.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Polski Holding Nieruchomości S.A.

 • Lekka poprawa płynności gotówkowej w PHN

  24 maja 2024
  Co prawda Polski Holding Nieruchomości zamknął I kwartał ze stratą, ale wpływy z marcowej emisji obligacji pozwoliły mu delikatnie poprawić sytuację pieniężną. Wciąż jednak w czerwcu czeka go refinansowanie dwóch kredytów inwestycyjnych, a w II półroczu zapewne dojdzie do emisji kolejnych papierów dłużnych.
  czytaj więcej
 • PHN z planem na dalsze refinansowanie

  06 maja 2024
  Kontrolowany przez skarb państwa deweloper zamknął ubiegły rok ze 167 mln zł straty netto i ponad 684 mln zł krótkoterminowego długu. Obok refinansowania kredytów, liczy na jeszcze jedną emisję obligacji, do której potencjalnie dojść powinno w drugiej połowie tego roku.
  czytaj więcej
 • Marcowa emisja PHN debiutuje na dużych obrotach

  24 kwietnia 2024
  Po niecałych pięciu godzinach środowej sesji dopiero co wprowadzonymi do obrotu obligacjami Polskiego Holdingu Nieruchomości zawarto transakcje za 15,3 mln zł.
  czytaj więcej
 • PHN uplasował obligacje warte 230 mln zł

  06 marca 2024
  Przy okazji nowej emisji Polski Holding Nieruchomości odkupił wygasające w grudniu papiery PHN1224 za 72,2 mln zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst