niedziela, 19 sierpnia 2018

Newsroom

Dalszy wzrost zadłużenia w grupie i2 Development

ems | 16 maja 2018
Nie jest on bynajmniej problematyczny dla obecnych wierzycieli, ale ze względu na kowenanty notowanych już emisji, niewiele miejsca pozostaje na wzrost zadłużenia.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o i2 Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Obligacje firm tanie już były, choć drogo jeszcze nie jest

  17 sierpnia 2018
  Popłoch jaki wywołała afera GetBacku obniżyła notowania niepowiązanych z nim w żaden sposób emitentów, co z kolei dało okazję do sięgania po ekstra zyski najszybszym inwestorom.
  czytaj więcej
 • Auxilia ponownie ze stratą operacyjną

  17 sierpnia 2018
  Odszkodowawcza grupa zanotowała w II kwartale ósmą z rzędu stratę operacyjną. Wprawdzie miała zysk netto, ale nie zmienia to ogólnego obrazu – wysoko zadłużonej firmy z kiepskimi przepływami operacyjnymi i relatywnie niską płynnością.
  czytaj więcej
 • Bardzo niskie wskaźniki płynności OT Logistics

  16 maja 2018
  W I kwartale logistyczna grupa nieco obniżyła zadłużenie finansowe, ale kosztem wyraźnego obniżenia salda gotówki. Aktywa obrotowe spadły więc na tyle, że nie pokrywały nawet połowy krótkoterminowych zobowiązań. W rachunku wyników wykazano natomiast 4,1 mln zł skonsolidowanej straty netto.
  czytaj więcej
 • Kwartał Unibepu jak cały rok

  16 maja 2018
  W I kwartale grupa wykazała 23,8 mln zł zysku operacyjnego – o 200 tys. zł więcej niż w całym ub.r. Ale na koniec marca informowała też o rekordowo wysokim zadłużeniu.
  czytaj więcej

Emisje