czwartek, 17 stycznia 2019

Newsroom

Dalszy wzrost zadłużenia w grupie i2 Development

ems | 16 maja 2018
Nie jest on bynajmniej problematyczny dla obecnych wierzycieli, ale ze względu na kowenanty notowanych już emisji, niewiele miejsca pozostaje na wzrost zadłużenia.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o i2 Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • i2 Development może zmniejszyć dług netto o 89 proc.

  16 stycznia 2019
  Realizacja zapowiedzianej w grudniu umowy inwestycyjnej pozwoliłaby zmniejszyć skonsolidowany dług netto dewelopera ze 199,6 mln zł we wrześniu ubiegłego roku do około 22 mln zł – wynika z jego szacunków.
  czytaj więcej
 • Zarząd PCM uważa ofertę Hitachi za niewystarczającą

  16 stycznia 2019
  Zaproponowana przez Hitachi Capital Polska cena w wezwaniu nie odzwierciedla wartości godziwej spółki – uważa zarząd Prime Car Management, który wcześniej podobną opinię wyraził o ofercie PKO Leasing.
  czytaj więcej
 • Bardzo niskie wskaźniki płynności OT Logistics

  16 maja 2018
  W I kwartale logistyczna grupa nieco obniżyła zadłużenie finansowe, ale kosztem wyraźnego obniżenia salda gotówki. Aktywa obrotowe spadły więc na tyle, że nie pokrywały nawet połowy krótkoterminowych zobowiązań. W rachunku wyników wykazano natomiast 4,1 mln zł skonsolidowanej straty netto.
  czytaj więcej
 • Kwartał Unibepu jak cały rok

  16 maja 2018
  W I kwartale grupa wykazała 23,8 mln zł zysku operacyjnego – o 200 tys. zł więcej niż w całym ub.r. Ale na koniec marca informowała też o rekordowo wysokim zadłużeniu.
  czytaj więcej

Emisje