sobota, 22 września 2018

Newsroom

Dług netto Cyfrowego Polsatu przestał spadać

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 09 listopada 2017
Wprawdzie zadłużenie finansowe medialno-telekomunikacyjnej grupy ponownie spadło, ale z powodu słabszego gotówkowo kwartału sam dług netto oraz wskaźnik dług netto/EBITDA zakończyły trwające półtora roku delewarowanie. Refinansowanie taniejących ostatnio obligacji nie jest brane pod uwagę.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Cyfrowy Polsat S.A.

 • Spadek obrotów obligacjami firm

  10 września 2018
  Wartość sesyjnych obrotów korporacyjnym długiem spadła w sierpniu o 32,5 proc. m/m i 19,9 proc. r/r do 95,3 mln zł. Wciąż ponad połowę handlu stanowiły obligacje pochodzące z publicznych ofert prospektowych, kierowany głównie do inwestorów indywidualnych.
  czytaj więcej
 • Grupa Cyfrowego Polsatu wypracowała 946 mln zł EBITDA w II kwartale

  24 sierpnia 2018
  Medialno-telekomunikacyjny koncern wypracował 650 mln zł gotówki z działalności operacyjnej w II kwartale, a wolne przepływy pieniężne po odsetkach wyniosły 175 mln zł. Pomimo przejęcia Netii zadłużenie grupy praktycznie się nie zmieniło.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat przejmie Eleven Sports

  25 maja 2018
  Cenę za 50 proc. plus jeden udział telewizyjnej stacji sportowej ustalono na 38 mln euro, z czego pierwsza rata w wysokości 18 mln euro zostanie zapłacona na dniach.
  czytaj więcej
 • Cyfrowy Polsat zmniejszył ogólne zadłużenie

  11 maja 2018
  Po krótkiej przerwie medialno-telekomunikacyjny koncern powrócił do redukcji zadłużenia. Przypłacił to jednak obniżeniem gotówkowych zasobów. Nie bez znaczenia były też słabsze przepływy operacyjne w I kwartale.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje