środa, 15 sierpnia 2018

Newsroom

Efekt GetBacku to także tańsze obligacje innych windykatorów

Emil Szweda dla Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet" | 08 czerwca 2018
Od 5 proc. na trzyletnim długu Kruka do 7 proc. za takie same papiery Bestu można dostać dziś na Catalyst. To efekt spadku zaufania do branży po utracie płynności przez GetBack.

Tekst ukazał się w Gazecie Giełdy i Inwestorów „Parkiet” 4 czerwca. Opublikowano za zgodą redakcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • ABS Investment ponownie ze stratą

  14 sierpnia 2018
  Spółka zanotowała 0,3 mln zł straty netto w II kwartale na skutek spadających wycen akcji wchodzących w skład jej portfela inwestycyjnego. Narastająco od początku roku strata netto sięga zaś 7,2 mln zł.
  czytaj więcej
 • Więcej gotówki w Indosie

  14 sierpnia 2018
  Wypracowane w II kwartale środki pieniężne z działalności operacyjnej i inwestycyjnej pozwoliły na redukcję zobowiązań finansowych oraz poprawę pozycji gotówkowej spółki. Dług netto spadł więc wyraźnie.
  czytaj więcej
 • Wzrost zadłużenia Kancelarii Statima

  08 czerwca 2018
  W I kwartale zadłużenie finansowe netto windykacyjnej spółki wzrosło o 1,4 mln zł do 11,4 mln zł na koniec marca. Statima na razie odkłada giełdowy debiut.
  czytaj więcej
 • Gwałtowny spadek liczby transakcji na Catalyst

  08 czerwca 2018
  W maju zawarto 5,5 tys. sesyjnych transakcji obligacjami firm na GPW. To o 41,5 proc. mniej niż w kwietniu. Ponad połowa tego spadku to efekt kwietniowego zawieszenia obrotu papierami GetBacku.
  czytaj więcej

Emisje