czwartek, 18 października 2018

Newsroom

Indos uplasował dwie emisje na łącznie 4 mln zł

ems | 25 lipca 2018
Obie serie to papiery imienne o trzyletnim terminie wykupu i oprocentowaniu ustalonym na 9 proc. rocznie.

Seria H2 przyniosła spółce 1 mln zł, natomiast zapłatę za serię C2 wartą 3 mln zł rozliczono przez przedterminowy wykup papierów serii C1 wartych 3,2 mln zł. Z kolei w ubiegłym tygodniu Indos wykupił papiery imienne o wartości 2 mln zł. Obie wykupione serie oprocentowane były na 7 proc. rocznie, a nowe papiery oprocentowane są na 9 proc.

Na Catalyst notowane są dwie serie obligacji Indosu, w ich przypadku oprocentowanie ustalono na WIBOR 3M plus 4,6 i 4,8 pkt proc. marży, co daje obecnie 6,3 proc. i 6,5 proc. odsetek brutto. W ostatnich transakcjach (z ubiegłego tygodnia) rynek wycenił je na 6,1 i 6,6 proc. brutto.

Więcej wiadomości o Indos S.A.

 • Więcej gotówki w Indosie

  14 sierpnia 2018
  Wypracowane w II kwartale środki pieniężne z działalności operacyjnej i inwestycyjnej pozwoliły na redukcję zobowiązań finansowych oraz poprawę pozycji gotówkowej spółki. Dług netto spadł więc wyraźnie.
  czytaj więcej
 • Indos planuje emisję obligacji oprocentowanych na 9 proc.

  23 lipca 2018
  Będą to dwie serie papierów imiennych, obie o trzyletnim terminie wykupu, o łącznej wartości 4 mln zł. Uchwała o emisji zapadła dzień po tym, jak Indos wykupił obligacje imienne warte 2 mln zł.
  czytaj więcej
 • Indos poprawił wyniki

  22 maja 2018
  W I kwartale przychody spółki wzrosły o 32,7 proc. r/r do 4,5 mln zł, a jej zysk netto po wzroście o 57,9 proc. wyniósł 1,6 mln zł. Niezależnie od wyników, saldo dostępnej gotówki nieco zmalało. Szczególnie tuż po zamknięciu I kwartału.
  czytaj więcej
 • Październikowa emisja Indosu trafiła na Catalyst

  18 kwietnia 2018
  Warte 15 mln zł obligacje serii K1 oprocentowane są na WIBOR 3M plus 4,8 pkt proc. marży przy trzyletnim okresie spłaty, który może ulec skróceniu.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje