sobota, 04 lipca 2020

Newsroom

Indos: utrzymanie płynności priorytetem

msd | 19 maja 2020
W I kwartale saldo gotówki Indosu spadło do najniższego poziomu od roku. Z tego samego powodu znacząco wyższy był też dług netto, którego przyrost częściowo zamortyzowano lepszymi wynikami.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Indos S.A.

 • Akt oskarżenia wobec menedżerów Indosu

  09 marca 2020
  Do sądu trafił akt oskarżenia wobec członka zarządu Indosu oraz innej osoby pracującej w spółce, w przeszłości także będącej jej członkiem zarządu. Sprawa ma dotyczyć lichwy i oszustwa. Indos przekonuje jednak, że jest pewny niewinności swoich pracowników.
  czytaj więcej
 • Wciąż niezła płynność gotówkowa Indosu

  17 lutego 2020
  Po zrefinansowaniu obligacyjnego zadłużenia i wartej 3,9 mln zł akwizycji Indos wciąż miał 9 mln zł środków pieniężnych na koniec roku, co stawiało go w dość komfortowej sytuacji, ponieważ wykup wartych 11,1 mln zł obligacji przypada dopiero w październiku.
  czytaj więcej
 • Ostatnie emisje Indosu trafiły na Catalyst

  07 lutego 2020
  Spółka wprowadził do giełdowego obrotu uplasowane we wrześniu i październiku trzyletnie obligacje o łącznej wartości 12,5 mln zł.
  czytaj więcej
 • Indos ze sporą gotówką przed wykupem

  20 listopada 2019
  Na koniec września spółka trudniąca się finansowaniem MŚP miała 9,2 mln zł środków pieniężnych, co było najwyższą wartością od co najmniej sześciu lat. W najbliższy piątek czeka ją spłata obligacji na 4,5 mln zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje