poniedziałek, 23 maja 2022

Newsroom

InPost miał ponad 400 mln zł zysku EBITDA w I kw.

msd | 12 maja 2022
Mimo odpływu gotówki w I kwartale, operator sieci Paczkomatów nieco ograniczył dług netto. Z kolei wypracowany zysk pozwolił mu osiągnąć dodatnie kapitały własne. Obligacjami InPostu notowanymi na GPW od 10 miesięcy nadal jednak jeszcze nie handlowano.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o InPost S.A.

 • InPost miał 1,27 mld zł przychodów w III kw.

  17 listopada 2021
  Pomimo nadal rosnących obrotów, operator sieci Paczkomatów obniżył prognozę tegorocznych przychodów z powodu – jak tłumaczy – wolniejszego od oczekiwań wzrostu rynku e-commerce w II połowie roku.
  czytaj więcej
 • Ujemne kapitały InPostu

  08 września 2021
  Dostawca przesyłek poprawił przychody o 30 proc. r/r w II kwartale, który zakończył z ponad 3 mld zł gotówki, w większości chwilę później wydanej na akwizycję francuskiego Mondial Relay. Jeszcze na koniec czerwca zobowiązania InPostu przekraczały natomiast wartość jego aktywów.
  czytaj więcej
 • InPost debiutuje na Catalyst

  16 lipca 2021
  Operator sieci paczkomatów wprowadził do giełdowego obrotu uplasowane w czerwcu sześcioletnie papiery o wartości 500 mln zł. Pomimo obecności na GPW, obligacje prawdopodobnie nie będą miały okazji trafić do portfeli drobnych inwestorów.
  czytaj więcej
 • InPost wolał euroobligacje od papierów złotowych

  25 czerwca 2021
  Spółka wyemituje obligacje na 490 mln euro wobec pierwotnie oczekiwanych 390 mln euro. Zrobi to kosztem zmniejszenia wartości emisji droższych papierów złotowych.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst