czwartek, 26 kwietnia 2018

Newsroom

J.W. Construction stabilizuje zadłużenie

ems | 18 maja 2017
Nie jest to częstym zjawiskiem wśród deweloperów, ale w I kwartale aktywa JWC wzrosły względem grudnia, choć nie dorównują tym sprzed roku.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o J.W. Construction S.A.

 • Deweloperzy z Catalyst wykorzystywali dobrą koniunkturę – raport DM Navigator

  23 kwietnia 2018
  2017 r. przyniósł kontynuację silnej koniunktury na polskim rynku mieszkaniowym i umożliwił firmom deweloperskim osiągnięcie bardzo wysokich poziomów sprzedaży i wygenerowanie dobrych wyników finansowych. Dobra sytuacja była napędzana przez niskie stopy procentowe, rosnącą liczbę i wartość udzielonych kredytów hipotecznych oraz bogacenie się społeczeństwa. W dalszym ciągu deweloperzy finansowali swoją działalność głównie poprzez emisje obligacji.
  czytaj więcej
 • Sprzedaż mieszkań rosła znacząco wolniej w I kwartale

  12 kwietnia 2018
  Po kilku kwartałach ponad 20-proc. dynamiki sprzedaży początek 2018 r. deweloperzy rozpoczęli o wiele spokojniej. W I kwartale kontraktację nowych lokali zwiększyli „tylko” o 5,2 proc. stosunku do ubiegłego roku.
  czytaj więcej
 • Wzrost zadłużenia J.W. Construction

  15 marca 2018
  Na koniec grudnia grupa miała 427,4 mln zł zobowiązań odsetkowych, które były najwyższe od blisko dwóch lat. Deweloper bronił się jednak solidnymi zasobami gotówkowymi i symbolicznie wyższymi zyskami.
  czytaj więcej
 • Listopadowa emisja J.W. Construction debiutuje na Catalyst

  12 stycznia 2018
  Deweloper wprowadził do obrotu warte 94 mln zł niezabezpieczone papiery oprocentowane na WIBOR 6M plus 3 pkt proc. marży przy trzyletnim okresie spłaty i okresowej amortyzacji.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje