sobota, 17 lutego 2018

Newsroom

J.W. Construction stabilizuje zadłużenie

ems | 18 maja 2017
Nie jest to częstym zjawiskiem wśród deweloperów, ale w I kwartale aktywa JWC wzrosły względem grudnia, choć nie dorównują tym sprzed roku.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o J.W. Construction S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

  • Rosną przychody Biogenedu

    16 lutego 2018
    Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
    czytaj więcej
  • Klon mniej zadłużony, ale z bardzo niską płynnością

    16 lutego 2018
    Dokapitalizowanie i spłata obligacji pozwoliły działającej w branży drzewnej spółce obniżyć wskaźniki zadłużenia, choć zobowiązania odsetkowe wciąż pozostają wysokie względem osiąganych wyników. Najsłabiej, jak zwykle, wypada natomiast płynność.
    czytaj więcej
  • ZM Henryk Kania zwiększyły przychody o 26 proc. r/r

    18 maja 2017
    Z 305,9 mln zł przychodów zakłady mięsne wypracowały 17,9 mln zł zysku ze sprzedaży i 10,4 mln zł zysku netto. Istotnie wyższa sprzedaż nie przekłada się jednak na poprawę przepływów operacyjnych, bo mocno rosną też należności spółki.
    czytaj więcej
  • Best wydłuża okres spłaty w nowej emisji publicznej

    18 maja 2017
    W najnowszej ofercie windykator zaoferuje, dobrze znane z trzech wcześniejszych emisji publicznych, WIBOR 3M plus 3,3 pkt proc. marży za niezabezpieczony dług. Wydłuży się natomiast okres spłaty z 4,5 do 5 lat.
    czytaj więcej

Emisje