środa, 22 maja 2019

Newsroom

Kancelaria Medius więcej zarabia w Hiszpanii niż w Polsce - aktualizacja

ems | 15 listopada 2018
W III kwartale Kancelaria Medius nie kupiła w kraju żadnego pakietu wierzytelności, natomiast nabyła kolejne długi w Hiszpanii, gdzie osiąga już większość przychodów.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Kancelaria Medius S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Kancelaria Medius wydłużyła terminy spłaty obligacji

  22 maja 2019
  Windykacyjna spółka przesunęła terminy wykupu papierów dłużnych serii M i O, odpowiednio do listopada 2021 r. oraz lutego 2022 r.
  czytaj więcej
 • Wzrost długu netto Atalu

  22 maja 2019
  Wraz z zaciągnięciem nowych zobowiązań odsetkowych i wdrożeniem standardu MSSF 16 dług netto deweloperskiej grupy wzrósł w I kwartale o 153,2 mln zł do 486,2 mln zł. W dużej mierze to jednak zobowiązania wobec głównego akcjonariusza oraz takie, które zostaną przeniesione na nabywców lokali.
  czytaj więcej
 • Rosną podstawowe przychody GTC

  15 listopada 2018
  Deweloper osiągnął 38 mln EUR przychodów z wynajmu w III kwartale wobec 30 mln EUR przed rokiem. Pomimo niższych zysków poprawił też przepływy operacyjne. Gotówki na rachunkach jednak nie przybyło, bo GTC sporo wydało na inwestycje i spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Komitet Stabilności Finansowej zapewnia o gotowości do działań

  15 listopada 2018
  Po czwartkowym posiedzeniu, na którym omawiano sytuację Idea Banku i Getin Noble Banku, członkowie Komitetu Stabilności Finansowej zakomunikowali „gotowość do podjęcia niezbędnych działań wspierających stabilność systemu bankowego w ramach swoich kompetencji”.
  czytaj więcej

Emisje