wtorek, 19 marca 2019

Newsroom

Kancelaria Medius więcej zarabia w Hiszpanii niż w Polsce - aktualizacja

ems | 15 listopada 2018
W III kwartale Kancelaria Medius nie kupiła w kraju żadnego pakietu wierzytelności, natomiast nabyła kolejne długi w Hiszpanii, gdzie osiąga już większość przychodów.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Kancelaria Medius S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Arctic Paper miał stratę w IV kwartale

  19 marca 2019
  Producent papieru zanotował 21,4 mln zł skonsolidowanej straty operacyjnej i 30,5 mln zł skonsolidowanej straty netto w IV kwartale. Nieco poprawił natomiast przepływy operacyjne względem poprzednich trzech kwartałów. Niezależnie od tego, bankowy kowenant wyliczany właśnie w oparciu o cashflow pozostawał naruszony.
  czytaj więcej
 • Zadłużenie MLP Group systematycznie rośnie

  19 marca 2019
  Zysk operacyjny dewelopera powierzchni magazynowych wzrósł w ubiegłym roku prawie trzykrotnie, na co istotny wpływ miała jednak aktualizacja wycen nieruchomości. Cash flow operacyjny spadł do 36 mln zł, co przy 195,5 mln zł nakładów inwestycyjnych wymagało dalszego wzrostu zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Rosną podstawowe przychody GTC

  15 listopada 2018
  Deweloper osiągnął 38 mln EUR przychodów z wynajmu w III kwartale wobec 30 mln EUR przed rokiem. Pomimo niższych zysków poprawił też przepływy operacyjne. Gotówki na rachunkach jednak nie przybyło, bo GTC sporo wydało na inwestycje i spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Komitet Stabilności Finansowej zapewnia o gotowości do działań

  15 listopada 2018
  Po czwartkowym posiedzeniu, na którym omawiano sytuację Idea Banku i Getin Noble Banku, członkowie Komitetu Stabilności Finansowej zakomunikowali „gotowość do podjęcia niezbędnych działań wspierających stabilność systemu bankowego w ramach swoich kompetencji”.
  czytaj więcej

Emisje