czwartek, 21 czerwca 2018

Newsroom

M.W. Trade coraz mniej zarabia, ale generuje dużo gotówki

msd | 09 listopada 2017
W III kwartale spółka zajmująca się finansowaniem jednostek służby zdrowia i JST miała 1,9 mln zł zysku netto wobec 2,5 mln zł rok wcześniej. Trudno będzie o zmianę niekorzystnego trendu bez wzrostu sumy bilansowej. Dotychczasowe kurczenie biznesu sprzyjało natomiast delewarowaniu.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o M.W. Trade S.A.

 • M.W. Trade coraz mniejsze

  18 maja 2018
  Spółka 10 kwartał z rzędu redukowała sumę bilansową, co przekłada się na dalszy spadek wyników. Jej wierzyciele nie mają na razie powodów do narzekań póki gotówka uwalniana z aktywów finansowych trafia na spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej
 • M.W. Trade wyemitowało nowe obligacje

  18 kwietnia 2018
  Warte 20 mln zł papiery serii B2018 mają dwuletni okres spłaty i zostaną zabezpieczone, dalsze warunki emisji nie są publicznie znane.
  czytaj więcej
 • M.W. Trade zmienia oferującego obligacje

  26 marca 2018
  Spółka rozwiązała zawartą dwa miesiące temu umowę na organizację prywatnej emisji przez DM BPS, nową zawarła natomiast z DM Noble Securities.
  czytaj więcej
 • Coraz słabsze wyniki M.W. Trade

  16 marca 2018
  Wraz ze spadkiem wartości portfela aktywów finansowych maleją przychody i zyski spółki wyspecjalizowanej w finansowaniu podmiotów leczniczych i JST. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że spieniężany majątek trafia na spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje