niedziela, 22 września 2019

Newsroom

mBank miał 332,7 mln zł skonsolidowanego zysku netto w IV kw.

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 07 lutego 2019
Zysk netto bankowej grupy wzrósł o 16,6 proc. kw./kw. i 6,8 proc. r/r. Największa w tym zasługa coraz lepszego wyniku odsetkowego. Pod koniec roku mBank wciąż zwiększał wartość portfela kredytowego, ale tym razem istotnie poprawiła się tez jego jakość.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o mBank S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • mBank idzie pod młotek

  20 września 2019
  Niemiecki Commerzbank zamierza sprzedać swój pakiet kontrolny w mBanku, wynika z piątkowego komunikatu opisującego wstępną wersję nowej strategii.
  czytaj więcej
 • Sierpniowa publiczna emisja Kruka już na Catalyst

  20 września 2019
  Windykator wprowadził do obrotu warte 25 mln zł pięcioletnie papiery dłużne, za które zobowiązuje się płacić WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc. marży.
  czytaj więcej
 • Getin Noble Bank bez widoku na zyski w tym roku

  20 września 2019
  Bank zmniejszył stratę w II kwartale, ale na powrót do rentowności każe jeszcze poczekać. Wciąż brakuje mu 1,5-1,6 mld zł kapitałów. Plan ich odbudowy zostanie określony w programie naprawczym, który zostanie złożony do KNF na początku października. Zarząd GNB liczy na jego zatwierdzenie jeszcze w tym roku.
  czytaj więcej
 • Columbus Energy powołał kolejną spółkę

  20 września 2019
  Columbus Profit, bo tak nazywa się nowo zawiązany podmiot, ma świadczyć usługi rachunkowo-księgowe, a także doradcze w zakresie podatków i prowadzenia działalności.
  czytaj więcej

Emisje