niedziela, 19 sierpnia 2018

Newsroom

Nieco wyższe zadłużenie grupy Arctic Paper

msd | 14 maja 2018
W I kwartale producent papieru wypracował tylko 1,8 mln zł gotówki z działalności operacyjnej, co przy poniesionych nakładach inwestycyjnych wiązało się ze wzrostem zadłużenia, jak i spadkiem salda gotówki. Kwestie zadłużenia i płynności wciąż jednak wypadają dość korzystnie.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Arctic Paper S.A.

 • Więcej gotówki w grupie Arctic Paper

  09 kwietnia 2018
  Wprawdzie producent papieru notuje gorsze wyniki, ale na skutek poprawy przepływów operacyjnych i emisji obligacji w spółce zależnej mógł się pochwalić ponadprzeciętną płynnością natychmiastową.
  czytaj więcej
 • Arctic Paper zwołuje zgromadzenie obligatariuszy

  29 stycznia 2018
  Spółka chce, aby właściciele notowanych na Catalyst obligacji serii A wyrazili zgodę na zaciągnięcie kredytu terminowego w kwocie 25,8 mln zł.
  czytaj więcej
 • Spadek przychodów i zysków Arctic Paper w III kwartale

  20 listopada 2017
  Wzrost cen celulozy, a także kilkunastodniowa przerwa inwestycyjna w jednej z fabryk, negatywnie odbiły się na wynikach producenta papieru. Grupa jeszcze nie zdążyła wydać środków z sierpniowej emisji obligacji, więc jej dług netto pozostał praktycznie niezmieniony, ale poprawie uległy wskaźniki płynności.
  czytaj więcej
 • Indeks Rynku Obligacji (08.09)

  11 września 2017
  Wartość Indeksu Rynku Obligacji na 8 września 2017 r. wyniosła 3,17 pkt proc., tyle samo co tydzień wcześniej oraz 0,05 pkt proc. mniej niż dwa tygodnie temu.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje