sobota, 19 września 2020

Newsroom

Obligatariusze skarżą decyzję BFG o przymusowej restrukturyzacji PBS w Sanoku

msd | 06 lutego 2020
Niektórzy właściciele umorzonych obligacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego zdecydowali się na wniesienie skargi na decyzję Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wojewódzkiego sądu administracyjnego. Powstaje też specjalne stowarzyszenie dla byłych obligatariuszy banku.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Podkarpacki Bank Spółdzielczy

 • Blisko 40 skarg na decyzję BFG wobec PBS w Sanoku

  14 lutego 2020
  Liczba skarg złożonych do sądu administracyjnego na decyzję Bankowego Funduszu Gwarancyjnego o przymusowej restrukturyzacji Podkarpackiego BS zbliżyła się do 40 i jeszcze rośnie, wynika z informacji Obligacje.pl.
  czytaj więcej
 • Zawieszona rada PBS-u złożyła skargę na decyzję BFG

  11 lutego 2020
  Zdaniem zawieszonej rady nadzorczej Podkarpackiego Banku Spółdzielczego „nie zachodziły żadne okoliczności uzasadniające pozbawienie banku możliwości dalszego prowadzenia działalności”. BFG twierdzi jednak, że był zobowiązany do podjęcia takiej, a nie innej decyzji.
  czytaj więcej
 • Fundusze obligacji przedsiębiorstw na plusie

  07 lutego 2020
  W styczniu średnia stopa zwrotu funduszy polskich obligacji korporacyjnych wyniosła 0,3 proc. Umorzenie podporządkowanych obligacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego zaszkodziło tylko jednemu funduszowi.
  czytaj więcej
 • BFG ujawnił raport z oszacowania aktywów PBS w Sanoku

  05 lutego 2020
  Pierwsze, co się rzuca w oczy to, że oszacowanie, które poprzedziło przymusową restrukturyzacje Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, sporządzono na danych wsadowych pochodzących z 28 lutego 2019 r. Aczkolwiek autorzy raportu przekonują, że uwzględnili też istotne dane za okres kilku kolejnych miesięcy.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Prawo

Emisje