poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Newsroom

Październikowa emisja Develii trafiła na Catalyst

msd | 15 grudnia 2020
Deweloper wprowadził na GPW warte 70 mln zł niezabezpieczone trzyletnie obligacje, za które płaci WIBOR 3M plus 3,3 pkt proc. marży.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Develia S.A.

 • Udany początek roku dla deweloperów

  12 kwietnia 2021
  W I kwartale notowani na Catalyst deweloperzy zwiększyli liczbę sprzedanych lokali o 25 proc. w stosunku do ubiegłego roku. Czas pokazał, że rynek mieszkaniowy okazał się relatywnie odporny na skutki pandemii, co pozwala wielu spółkom snuć plany o dalszym wzroście sprzedaży.
  czytaj więcej
 • Develia bardziej zadłużona, ale nadal z niezłą płynnością

  09 kwietnia 2021
  Dług netto deweloperskiej grupy ponownie wzrósł w IV kwartale, ale utrzymała ona na tyle wysoki poziom gotówki, aby być w stanie spłacić niemal całość krótkoterminowych zobowiązań skorygowanych o zaliczki otrzymane od nabywców mieszkań.
  czytaj więcej
 • Develia rozważa emisję obligacji

  26 marca 2021
  Deweloper chciałby uplasować wśród inwestorów instytucjonalnych niezabezpieczone papiery dłużne o okresie spłaty do czterech lat.
  czytaj więcej
 • Develia ze stratą w 2020 r. oraz nową strategią do 2025 r.

  19 lutego 2021
  Wskutek przeszacowania wartości projektów biurowo-handlowych deweloper zamknął ubiegły rok ze 133-143 mln zł skonsolidowanej straty netto. Docelowo Develia chce sprzedać te aktywa, aby mocniej postawić na rynek mieszkaniowy. Planuje też rozwój w obarze projektów najmu instytucjonalnego oraz magazynów.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje