wtorek, 19 czerwca 2018

Newsroom

Polbrand nie prowadzi działalności, ale liczy na inwestora

msd | 07 czerwca 2017
Importer węgla, wobec którego w lutym tego roku otwarto postępowanie sanacyjne, zakończył ubiegły rok z 16,2 mln zł straty netto. Spółka zapowiada przywrócenie działalności operacyjnej, w czym pomóc ma jej pozyskanie zewnętrznego inwestora.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Polbrand Sp. z o.o.

 • Trwa postępowanie upadłościowe Polbrandu

  01 czerwca 2018
  W maju spółka dowiedziała się o złożonych przez dwóch wierzycieli wnioskach o ogłoszenie upadłości oraz toczącym się postępowaniu upadłościowym – wynika z jej sprawozdania finansowego.
  czytaj więcej
 • Indeks Default Rate: 197 mln zł z obligacji firm poszło na straty

  05 kwietnia 2018
  W ostatnich 12 miesiącach, zakończonych 31 marca, notowane na Catalyst spółki nie wykupiły obligacji o wartości 197 mln zł. To 2,1 proc. wygasającego w tym czasie zadłużenia. Wśród najmniejszych emisji do inwestorów wciąż nie wraca mniej więcej co piąta złotówka.
  czytaj więcej
 • Indeks Default Rate: Firmy nie wykupiły obligacji na rekordowe 194,8 mln zł

  08 stycznia 2018
  Nominał niespłaconych w 2017 r. papierów korporacyjnych na Catalyst, mimo osiągnięcia najwyższego poziomu w historii, wyniósł relatywnie niskie 2,1 proc. wygasającego w tym czasie zadłużenia. To wciąż o ponad połowę mniej od długookresowej średniej dla warszawskiego rynku. Wśród małych emisji poprawa przebiega na tyle wolno, że nadal nie wraca co piąta złotówka.
  czytaj więcej
 • Indeks Default Rate: Obligacyjne problemy łatwiej przewidzieć

  05 października 2017
  Przez ostatni rok notowane na Catalyst firmy nie wykupiły obligacji za 143,7 mln zł, czyli 1,9 proc. wygasającego w tym czasie zadłużenia. Pomimo lipcowego rekordowego defaultu, warszawski rynek korporacyjnego długu pozostaje w dobrej kondycji względem poprzednich lat. Statystyka pozostaje jednak nieubłagana dla najmniejszych emisji.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Purgatorium

Emisje